Jakiego rodzaju przemiany odnoszące się do kredytów mieszkaniowych miały miejsce po odsprzedaniu części banku BPH?

Celem istnienia wszystkich przedsiębiorstw jest stały postęp. Reguła ta tyczy się także instytucji finansowych, jakie mogłyby się łączyć lub przeobrażać. Taka akurat zmiana struktury banku odbyła się pod koniec 2016 {roku|r.

Read More …

Tworzenie wizytówki – najważniejsze informacje

Wizytówka to ważny element wizerunku przedsiębiorcy i nie tylko. Co powinno znaleźć się na profesjonalnej wizytówce? Okazuje się, iż wybór nie jest taki prosty, gdyż na tym niewielkim kartoniku trzeba umiejętnie przekazać ważne informacje dla klientów bądź partnerów biznesowych.

Read More …

W obecnych czasach wiele osób promuje się online, jednakże tradycyjne wizytówki nigdy nie wyjdą z użycia

Każdy biznesmen musi posiadać w notatniku wizytówkę. Nawet na pozór prywatne wyjście na siłownię może okazać się świetną szansą na zrobienie interesu życia.

Read More …

Dowiadujemy się w jakim stopniu reklama na telebimach może być efektywna?

Reklama na telebimie jest obecnie jedną z ogromnie często stosowanych odmian reklamowych. Coraz to więcej przedsiębiorstw decyduje się na tę właśnie odmianę reklamy z jednego, nadzwyczaj banalnego powodu – reklama pokazywana na telebimach może dotrzeć do nader szerokiego grona odbiorców, jako że nie można jej przeoczyć.

Read More …

Kiedy będziesz miał wypadek w Anglii

Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Anglii, Szkocji, Walii lub Irlandii Północnej? Ty, lub ktoś Ci bliski uległ tam wypadkowi? Jeśli odpowiedzi na każde z tych pytań to TAK, ten artykuł jest dla Ciebie. W czasach, kiedy tak wielu rodaków postanawia układać sobie życie, lub przynajmniej na nie zarabiać, za granicą, porady prawne we wszystkich kwestiach z tym związanych są jak najbardziej pożądane. Zwłaszcza jeśli chodzi o uzyskiwanie odszkodowań po wypadkach, które mogą przydarzyć się każdemu w pracy albo na drodze. Bo jak wiadomo wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.

Read More …