W obecnych czasach wiele osób promuje się online, jednakże tradycyjne wizytówki nigdy nie wyjdą z użycia

Niejeden biznesmen musi posiadać w notatniku wizytówkę. Nawet na pozór prywatne pójście na siłownię może być rewelacyjną szansą na zrobienie biznesu życia.

Read More …

Tworzenie wizytówki – najważniejsze informacje

Wizytówka to istotny element wizerunku każdego przedsiębiorcy i nie tylko. Co powinno znaleźć się na profesjonalnej wizytówce? Okazuje się, iż wybór nie jest taki łatwy, ponieważ na tak niewielkim kartoniku musimy umiejętnie przekazać informacje dla klientów czy partnerów biznesowych.

Read More …

Jak przebiega obecnie proces otwierania własnej firmy?

Jeszcze kilkanaście lat wstecz założenie własnej firmy wymagało o wiele większej ilości formalności niż aktualnie. Dziś znaczną ilość spraw można by załatwić przez internet, ale nie oznacza to, że nie wymaga to znajomości niektórych metod.

Read More …

Jakiego rodzaju przemiany odnoszące się do kredytów mieszkaniowych miały miejsce po odsprzedaniu części banku BPH?

Celem istnienia wszystkich przedsiębiorstw jest stały postęp. Zasada ta dotyczy również banków, które mogą się konsolidować lub dzielić. Tego typu akurat zmiana struktury instytucji finansowej miała miejsce pod koniec 2016 {roku|r.

Read More …

Dowiadujemy się w jakim stopniu reklama na telebimach może być efektywna?

Reklama na telebimie jest dzisiaj pewną z niezwykle często wykorzystywanych form reklamowych. Coraz to więcej firm stawia na tą właśnie formę reklamy z jednego, niezmiernie banalnego powodu – reklama wyświetlana na telebimach może trafić do niezwykle szerokiego grona odbiorców, dlatego że nie można jej przegapić.

Read More …

Kiedy będziesz miał wypadek w Anglii

Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Anglii, Szkocji, Walii lub Irlandii Północnej? Ty, lub ktoś Ci bliski uległ tam wypadkowi? Jeśli odpowiedzi na każde z tych pytań to TAK, ten artykuł jest dla Ciebie. W czasach, kiedy tak wielu rodaków postanawia układać sobie życie, lub przynajmniej na nie zarabiać, za granicą, porady prawne we wszystkich kwestiach z tym związanych są jak najbardziej pożądane. Zwłaszcza jeśli chodzi o uzyskiwanie odszkodowań po wypadkach, które mogą przydarzyć się każdemu w pracy albo na drodze. Bo jak wiadomo wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.

Read More …