Plusy z rozliczania się z podatku dochodowego od osób fizycznych online

Na początku przyszłego roku każdy podatnik będzie zmuszony do rozliczenia się z tego ubiegłego. Czy Państwo nadal zastanawiają się czy rozliczanie PIT przez internet w 2014 to właściwa decyzja? Jeżeli są, co do tego obiekcje, to spróbujemy wytłumaczyć ten temat i przestawić korzyści z tego płynące.

Read More …

Uzupełnij PIT z wykorzystaniem programu

Choć wypełnianie formularza PIT łączy się z nieodzownością przeprowadzania skomplikowanych wyliczeń, okazuje się, że operacja ta jest w stanie być o wiele prostsza. Czerpiąc korzyści z osiągalnych w sieci internetowej aplikacji da się w prosty sposób wypełnić swoje zobowiązanie podatkowe. Następujący artykuł przedstawi najważniejsze zalety tego rodzaju rozwiązań.

Read More …

Czy radca prawny to stanowisko z przyszłością?

Coraz bardziej znanym zawodem staje się radca prawny. Żeby nim zostać należy zakończyć studia magisterskie na uczelni prawniczej w Polsce bądź za granicą tylko wtedy gdy studia te uznane są za równorzędne w Polsce. Następnie skończyć aplikację radcowską i zostać wpisanym na listę radców prawnych.

Read More …

Kto to jest tester oprogramowania i w których miejscach może znaleźć zatrudnienia? Na czym polega jego praca?

Jeszcze do niedawna stanowisko testera oprogramowania było cenione dosyć marnie. W dzisiejszych czasach to uległo zmianie, a tester oprogramowania w dziedzinie IT jest coraz bardziej poważanym fachowcem. Czemu tak się dzieje? Odpowiedź najłatwiej odnaleźć w rzeczywistości, a ona ukazuje nam także na naszym przykładzie, iż każdego dnia, czy to w sprawach biznesowych czy prywatnych, wykorzystujemy urządzenia it.

Read More …