Bardzo szybki rozwój technologiczny wymusza samoistnie zmiany w całym otoczeniu

Ludzkie potrzeby, nowsze rozwiązania w każdej jednej dziedzinie, a co z tym nieuchronnie jest związane – niektóre zawody znikają po prostu z rynku.
Przykład – proszę bardzo. Na pierwsze miejsce wyraźnie wysuwają się rzemieślnicy, czyli takie profesje jak szewc, kowal, lub też bardziej starsze – takie jak zdun, młynarz, kaletnik.

wzrost sprzedaży

Autor: FutUndBeidl
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesna młodzież zapewne nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, iż takie profesje dawniej istniały.

Sprawdź ten użyteczny serwis (https://contra-odszkodowania.pl/odszkodowanie-za-wypadek-przy-pracy/) – przedstawia on zbliżoną tematykę i z pewnością też Cię zaabsorbuje. Nie zwlekaj więc i kliknij tu.

Postępujący rozwój technologii na dobre wyeliminował te profesje i odebrał pracę rzemieślnikom. W ich miejsce natomiast pojawiło się zapotrzebowanie na całkowicie inne zawody. Czy to niedobrze? Najpewniej nie, gdyż zatrzymanie się w jednym punkcie przyniosłoby o wiele więcej więcej złego. Na które zawody zatem aktualnie bywa wielkie zapotrzebowanie? Aktuariusz, webdeveloper to najbardziej często szukani specjaliści w swych branżach i wskazane jest nadmienić – sowicie opłacani. Weźmy pod rozwagę choćby taki zawód jak webdeveloper. Zastanawiacie się, na czym jego praca polega? Najkrócej mówiąc to osoba zajmująca się tworzeniem witryn internetowych. Jego głównym obowiązkiem okazuje się opracowanie kodu w określonym języku programowania, który ma zorganizować zarówno budowę, jak i zagwarantować użyteczność konkretnej strony.

dokumentacja

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Nietrudno spostrzec, że zapotrzebowanie na zupełnie nowe zawody wyznacza szybki postęp technologiczny.

Można się zatem spodziewać, że w ciągu kolejnych paręnastu lat narodzi się całkowicie nowa profesja,o której w obecnym czasie nie mamy nawet pojęcia. Taka jest kolej rzeczy i nie da się tego uniknąć.