Plusy z rozliczania się z podatku dochodowego od osób fizycznych online

Na początku następnego roku każdy podatnik będzie musiał rozliczyć się z tego zeszłego. Czy Państwo non stop myślą czy rozliczanie PIT przez internet w 2014 to właściwa decyzja? Jeśli są, co do tego niepewności, to spróbujemy przedstawić ten temat i przestawić zalety z tego płynące.

Read More …

Biznes w Poznaniu

Wszyscy doskonale wiemy, jak świetnie w minionych dziesięcioleciach rozbudowały się takie branże jak logistyka, transport i panowanie nad tymi gałęziami. Ostatnie dekady wniosły mnóstwo zmian – postępująca informatyzacja, zmiany w systemach zarządzania, systemy komputerowe do zarządzania logistyką i utrzymywania stanów magazynowych – przy przedsięwzięciach, które prowadzą najpotężniejsze hurtownie świata lub firmy spedycyjne, które z definicji powinny mieć rozsypane po całym globusie magazyny i sortownie, całość prysnęłaby bez komputerów.

Read More …

Operator wózka widłowego – perspektywa na niezłą posadę

Od jakiegoś momentu rodzimy rynek pracy nie jest w zbyt dobrej formie. Bardzo ciężko otrzymać intratną pracę. Niekiedy ciężko otrzymać jakąkolwiek stałą posadę. Nawet ludzie, którzy są już zatrudnieni, nie mogą być pewni swojej przyszłości, gdyż przedsiębiorstwa chcąc oszczędzić tną etaty. Główną przyczyną takiej sytuacji jest światowy kryzys. Nie oznacza to jednak, że sytuacja jest zupełnie bez wyjścia.

Read More …

Kto ma szansę stać się tłumaczem

Nie chciałbyś miewać sporych kłopotów na rynku pracy? W takim razie powinieneś myśleć! A więc musisz mieć takie umiejętności, których nie posiada statystyczny Polak. Ba, powinieneś skupić się na tym by robić to czego tak naprawdę nie mogą zrobić nawet bardzo wykształceni ludzie. W skrócie – musisz znaleźć sensowną niszę!

Read More …