Kto ma szansę stać się tłumaczem

Nie chciałbyś miewać sporych kłopotów na rynku pracy? W takim razie powinieneś myśleć! A więc musisz mieć takie umiejętności, których nie posiada statystyczny Polak. Ba, powinieneś skupić się na tym by robić to czego tak naprawdę nie mogą zrobić nawet bardzo wykształceni ludzie. W skrócie – musisz znaleźć sensowną niszę!

Read More …

Plusy z rozliczania się z podatku dochodowego od osób fizycznych online

Na początku kolejnego roku każdy podatnik będzie musiał rozliczyć się z tego poprzedniego. Czy Państwo non stop zastanawiają się czy rozliczanie PIT przez internet w 2014 to dobra decyzja? Jeżeli są, co do tego niepewności, to postaramy się wytłumaczyć ten temat i przestawić walory z tego będące.

Read More …

Biznes w Poznaniu

Wszyscy doskonale pamiętamy, jak świetnie w minionych dziesięcioleciach rozbudowały się takie dziedziny jak logistyka, transport i zarządzanie tymi gałęziami. Minione dekady wniosły wiele zmian – postępująca cyfryzacja, zmiany w sposobach zarządzania, programy komputerowe do sterowania logistyką i kontrolowania stanów magazynowych – przy działaniach, jakie prowadzą największe przedsiębiorstwa świata lub firmy kurierskie, które z definicji muszą mieć rozsypane po całym globusie magazyny i sortownie, całość prysnęłaby bez systemów komputerowych.

Read More …

Operator wózka widłowego – perspektywa na niezłą posadę

Od pewnego czasu nasz rynek pracy nie jest w za dobrej formie. Bardzo ciężko trafić na dobrze płatną pracę. Czasem trudno otrzymać jakąkolwiek stałą posadę. Nawet ludzie, którzy są już zatrudnieni, nie są w stanie być pewni jutra, ponieważ przedsiębiorstwa chcąc oszczędzić ucinają etaty. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest globalny kryzys. Nie oznacza to jednakże, że sytuacja jest całkiem bez wyjścia.

Read More …