Biuro rachunkowe dla jednoosobowych działalności w województwie pomorskim

Dla wielu właścicieli niewielkich działalności gospodarczych prowadzenie rachunkowości to prawdziwe męczarnie. Nie okłamujmy się, nie każdy umie bezproblemowo liczyć podatki i nie każdy zna się na polskim, niezwykle złożonym zresztą, prawie skarbowym.

Read More …

Kilka powodów z powodu jakich opłaca się złożyć zeznanie podatkowe przez Internet

Składanie popularnego PITu przez Internet ma z roku na rok coraz większą liczbę zwolenników takiego rozwiązania. Doskonale widać to po rosnących statystykach. Coraz mocniej bowiem zwracamy uwagę na wartość swojego czasu i komfort. z tego też powodu zamiast rozliczenia drogą tradycyjną, decydujemy się skorzystać z dedykowanych programów oraz aplikacji.

Read More …

W jaki sposób samodzielnie wypełnić deklarację do US?

Wykażmy się dodatkową empatią. Choć pomagać pozostałym osobom moglibyśmy i winniśmy poprzez cały rok, to okazję przekazania 1 procentu z refundacji nadpłaconej przedpłaty ze swojego podatku posiadamy wyłącznie raz w roku.
Dlaczego zamierzalibyśmy nie skorzystać z tego typu postaci pomocy? Przecież nawet z pewnością nie poczujemy ubytku sumy, jaką w ten wariant oddalibyśmy tym w większym stopniu potrzebującym.

Read More …