Dotacje – czyli, na Fundusz Europejskim świat się nie kończy

Dotacje, jak zapewne sporo z Państwa wie, są zwykle dość delikatnym temacikiem – każdy bardzo chce posiadać pieniążki, bo każdziutki je potrzebuje do życia, jednak jedni spośród nas są w lepszej sytuacji typu materialnego i nie jedynie materialnej niż drudzy, którzy na przykład wychowują niepełnosprawne dzieciątko, lub sami mają spore problemy zdrowotne.

Read More …

Monitorowanie finansów prywatnych – niezmiernie ważna umiejętność, jaką warto zdobyć

Na obecną chwilę praca jest dla ludzi niezmiernie ważna. Przychód, jaki otrzymują za jej dokonanie stanowi bazę ich funkcjonowania i, zależnie od wielkości, pozwala na różne zabawy.

Read More …

W jaki sposób opanować prywatne finanse?

Praktyka pokazuje, że nie umiemy kierować naszym budżetem domowym. Nie widzimy także konieczności, aby zacząć to robić. Dlatego wydajemy większą ilość aniżeli powinniśmy, zaś oszczędzamy mniej, aniżeli moglibyśmy.

Read More …

Nietuzinkowy sposób zacieśniania więzi między pracownikami

Wyjazdy integracyjne są świetnym rozstrzygnięciem szczególnie dla ludzi zatrudnionych w firmach posiadających oddziały w przeróżnych rejonach kraju, a nawet świata.

Read More …

Planowanie domowego budżetu

Do czego to planowanie? Przecież i tak wydajemy wszystkie pieniądze, jakie zarobimy. Nie ma sensu rejestrowanie wydatków, od tego nie przybędzie mi przecież pieniędzy. Jednak warto wiedzieć, na co i czy na pewno dobrze wydajemy nasze środki.
budżet domowy to zestawienie dochodów i wydatków, najczęściej dotyczące każdego miesiąca.

Read More …