Co na siebie włożyć, żeby wyglądać modnie?

Moda jest niezwykle istotnym elementem naszego życia. często coś jest na czasie, a coś innego od trendów odstaje. Mimo, że dotyczy ona każdej płaszczyzny życia, kojarzy się ją przede wszystkim z tym, co nosimy na sobie. Nasz sposób ubierania kompleksowo dyktowany jest najnowszymi trendami w modzie. Dla płci pięknej w szczególności ważne są sukienki.

modna kobieta

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy przykładają do niego małą, a niektórzy większą wagę, nie mniej jednak w centrach handlowych sporadycznieuświadczymy produkt, który modny nie jest. Czy tego chcemy czy nie nosimy to, co nakazuje nam świat mody. Dla mężczyzn są to garnitury męskie. Strój możemy podzielić wielorako. Najczęściej spotykanym sposobem podziału jest jednak sposób ubierania się do pracy i po pracy. I jeśli typ naszej profesji zmusza nas do przestrzegania pewnych norm, tak po pracy sami decydujemy o tym,jak będzie wyglądał nasz strój. Jakie więc kierunki dominują sezonu wiosna/lato 2012 są sukienki w stylu lat 60. o pastelowych kolorach. Królują jasne żółcie, wyblakłe róże i fiolety, i pomarańcze. Na oficjalne spotkanie rewelacyjne są sukienki wieczorowe. W tym przypadku standardowo dominuje mała czarna, jednakże do głosu nieśmiało dochodzą też biele.

Żakiety – świetny dodatek na wieczór

Na zimne dni do sukienki wieczorowej doskonale pasują żakiety. Tutaj moda także ma coś do powiedzenia. W sezonie wiosna/ lato 2012 dominują intensywne kolory i długie kroje. Przebojem stały się żakiety wiązane nieco powyżej pasa, a popularnym kolorem stał się granat. Taka moda obowiązuje wszędzie także w Irlandii – http://gazeta.ie/.

Tuniki, damskie koszule idealne na wyjście ze znajomymi

Z mody nie wychodzą również tuniki. Wzięte są motywy wielokolorowe jak również kwiatowe. Nowością są tuniki asymetryczne, które wyglądają jak krótkie sukienki. Jeśli chcemy wyglądać subtelnie, możemy zainwestować również w spódniczkę i elegancką damską koszulę. Nie zapominajmy jednak, że zapinanie na guziki odchodzi do lamusa. Obecnie popularne są koszule damskie zdobione żabotem lub cienkim krawatem. W takiej kreacji o wiele łatwiej znaleźć pracę: gazeta.ie/art/analiza-rynku-pracy-w-irlandii-cz-2.html.

Koszule męskie wciąż trendy

zatłoczone open office

W przypadku mody męskiej, mało się zmieniło. komponentem Nieodłączną częścią męskiej garderoby są koszule męskie. Tutaj pole do manewru jest niemałe, jednak latem dominują jasne kolory. Wciąż preferowana jest krata. Z mody wyszły już róże i fiolety. Koszule męskie to, według projektantów, najbardziej uniwersalny składnik ubioru każdego mężczyzny.