Co przygotować na prędki, niedrogi a także pyszny obiadek?

Dobre jak też odżywcze danie nie znaczy ogromnych wydatków. Sprawunki najlepiej zrobić w markecie, choć dużo produktów, których potrzebujemy, by przyszykować tani obiad, posiadamy w domku.

program komputerowy

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

Jak nie kartofle, jak nie makaron, to..

Podoba Ci się wpis artykuł?! To przejdź do oferty, by zaznajomić się z dodatkowymi info na ten temat, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

kaszka kuskus. Czy też jaglana. W opcjonalnej wersji z opcjonalnymi komponentami. W zanadrzu mam na przykład przepis na słodko: kuskus z piersią z kurczaka, bananem, rodzynkami i przyprawami (curry, kardamon, co popadnie). Możesz też dodać pomidory, paprykę bądź dynię… – znowu całkowita dowolność. A jeśli ktoś nie znosi jakiegoś składnika, to wystarczy go nie uwzględnić.

Kiedy nie posiadamy ani kartofli, ani makaronu, ani kaszy, wówczas nadchodzi czas na tortille. Tortille kupne lub własnoręcznie sprawiane z czosnkowym sosem albo majonezowym prócz tego przegląd lodówki przykładowo żółty ser, kurczak, warzywa (pomidor, rzodkiewka, ogórek kiszony albo surowy – dowolnie, ananas – co tylko macie w schładzarce). Opiekamy w mikrofalówce czy też na patelni, owijamy w folię i skończone. Nie możemy także zapomnieć o mrożonkach. Są doskonałym wyjściem w momencie kiedy zapasy w lodówce wyczerpią się, bądź gdy brakuje nam jakiegokolwiek składniku do w/w potraw, bądź… w okresie zimowym gdy sezon na większość warzyw oraz owoców się już zakończył. Możesz ich też użyć jako bazy do wielu potraw. Możesz przykładowo zamrozić fasolkę szparagową, grzyby. Można również skorzystać z gotowych mrożonek, z zestawów warzyw na patelnię itp.

Zamrażaj także gotowe potrawy, oraz rosół jaki może być podwaliną do innych zup ewentualnie do gulaszów. Co jednakże uczynić gdy mamy niedużo czasu? Zawsze pozostaje miejscowa pizzeria.