Crowdfunding – poznaj opcje wsparcia finansowego

Kiedy zastanawiamy się nad tym, by nasze dziecko zaczęło chodzić do szkółki piłkarskiej, albo, żeby zaczęło uczęszczać na jakieś zajęcia sportowe, to najczęściej szukamy tych za które nie trzeba płacić. Nie powinniśmy się temu dziwić. Nie każdego stać na dodatkowe wydatki w danym miesiącu. Oczywiście są również miejsca, w których trzeba zapłacić za to, żeby nasze dziecko zapisać na przykład na naukę karate. Jednak, jeżeli chodzi ogólnie o finansowanie sportowych opcji dla wszystkich, to nie jest to prosta sprawa. Ludzie mają swoje marzenia, chcieliby móc je zrealizować, ale na przeszkodzie bardzo często stają im pieniądze, a konkretniej ich brak.

Brak pieniędzy, więc nie zostanę mistrzem świata w którejkolwiek dyscyplinie, bo, mimo, że dużo pracuję, to nie będę miał, za co gdzieś pojechać itp. Dlatego warto sprawdzić, czym jest crowdfunding sports – . Sportowcy mogą stworzyć projekt, który będzie określał, to, czego potrzebują, to znaczy przekażą jasną informację jak dużo pieniędzy im potrzeba na możliwość brania udziału w zawodach albo też ile środków będą potrzebować na trenowaniealbo zorganizowanie spotkań dla ludzi, które uprawiają sport z wybranej miejscowości. Wszystko zależy od tego, co sportowcy potrzebują. Wtedy po prostu wystarczy posprawdzać platformy crowdfunding’owe i zamieścić na nich własny projekt.

pieniądze

Autor: Håkan Dahlström
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, którym nasz pomysł się będzie podobał mogą przekazać jaką chcą kwotę na konkretny pomysł. To idealna opcja, ale należy zacząć ją z właściwym wyprzedzeniem i starać się jak najszerzej reklamować ją na każdy z możliwych sposobów, by jak największa grupa osób o niej wiedziała, a co się z tym wiąże jak najwięcej ludzi przekazać środki. Za każdą wpłaconą sumę ludzie stojący za projektem dają jakieś podziękowanie. Wszystko zależy od tego, co konkretny sportowiec wymyślił, żeby zachęcać do robienia wpłat.

Zainteresował Cię wpis tekst?! To przejdź do serwisu, aby zapoznać się z ciekawymi informacjami na ten temat, które dla Ciebie przygotowaliśmy.


Zbieranie pieniędzy na sportowe marzenia

Jeśli brakuje nam środków finansowych na realizację naszych marzeń to nie ma, co się zamartwiać. Jest m.in. coś takiego jak fundraising for sports team. To możliwość poszukiwania wsparcia u nieznajomych ludzi, których zainteresujemy tym, co chcemy osiągnąć.Przejdź do tej strony:kliknij, przeczytaj więcej Rzeczywistość wygląda tak, że jeśli uda się kogoś zarazić swoją chęcią do działania, to na pewno uda nam się znaleźć ludzi, którzy będą chcieli finansowo nas wspierać, pomóc w osiąganiu celów. A będąc sportowcem, wiemy, że, nie można się poddać, musimy próbować.