Czasami każdy potrzebuje odrobinę gotówki – wówczas możemy podumać o szybkiej pożyczce, która może uratować sytuację

Przytrafiają się w życiu takie sytuacje, kiedy potrzebujemy większej kwoty. Powodem może być świetna okazja nabycia auta albo wyjazd last minute.

Pewnie mamy jakieś zaskórniaki, ale gdy takich nie mamy, to należy skorzystać z prędkiej pożyczki.
prezentacja marketingowa

Autor: Gaith Saqer
Źródło: http://www.flickr.com
Internet - krajobraz

Autor: Christoph Scholz
Źródło: http://www.flickr.com
pożyczce (zobacz pożyczka pod zastaw działki) w Vivus jest tym typem zapożyczenia, które możemy wziąć niezwykle prędko przy niewielkich procedurach – Blue Action. Mamy prawo pożyczyć maksymalnie 5000 złotych. Jeżeli zwrócimy je w terminie, to pieniądze (zobacz pożyczki pod zastaw mieszkania) będzie niemal bez dodatkowych kosztów. Okres oddania to 30 dni, ale możemy zwrócić dług szybciej jeżeli zechcemy. Udogodnienie jest spore, gdyż nawet nie musimy opuszczać mieszkania, żeby dostać gotówkę na swoje konto. Wystarczy, że zapiszemy się na stronie online i wypełnimy wszystkie potrzebne pola z naszymi danymi. Pożyczanie gotówki jeszcze nigdy nie wydawało się tak łatwe. Nie minie 15 minut, a cała kwota będzie już w naszym posiadaniu.
Niektóre banki oferują mnóstwo bonusów i zniżek dla tych klientów, którzy założą konto dla firmy jednoosobowej – Blue Action Sp. z o.o.. Posiadanie takiego konta bywa najczęściej bezpłatne. Na dodatek jako prowadzący działalność gospodarczą mamy zapewnioną szansę robienia na koncie sporego debetu. Może nam to niebywale ułatwić funkcjonowanie, ponieważ da nam to płynność finansową w niektórych trudnych okresach.

Dla prawie każdej jednostki jest to ogromne ułatwienie, głównie jeżeli jest małą firmą i liczy się dla niej przypływ gotówki.