Czym oferteo.pl różni się od innych portali?

Około roku temu otrzymałem pocztą do domu książkę telefoniczną z katalogiem firm. Nie wyrzuciłem jej, ale do dzisiaj do niej nie zajrzałem. Może zostawię w formie pamiątki dla dzieci ? Jednocześnie zdziwił mnie fakt, że takie publikacje w dobie wszędobylskich mediów. Nie sądzę żeby dzisiaj ktoś szukał dostawców w książce telefonicznej.

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/
Natrętna reklama w internecie wpływa na rezultaty wyszukiwania i w istotnym stopniu zmienia rezultaty zwracane przez wyszukiwarki. Coraz trudniej dotrzeć do nie sfałszowanej i obiektywnej informacji. Z tego natłoku „nawiązanych” do naszego zapytania bzdur coraz trudniej wyszukać wartościową dla nas ofertę handlową informację i dokonać najlepszego wyboru oferty handlowej.

Nie traćmy niepotrzebnie czasu na bezsensowne przeszukiwanie sieci i dopasowywanie ofert! Na pewno jest ktoś, kto może nas wyręczyć.

Trzeba odwrócić sytuację. Z jakiej racji my, odbiorcy musimy szukać kontaktów z odpowiednimi dostawcami? Dlaczego producent lub usługodawca nie mógłby poszukać klientów . Przecież dotarcie do klienta to jeden z ich priorytetów.serwis wrocław kancelaria adwokacka wrocław kancelaria adwokackaZainteresowany przygotuje najlepszą ofertę i zaproponuje to co ma najlepszego.