Bezpłatny system, który wypełni za nas oświadczenia podatkowe

Do zakończenia pierwszego kwartału powinniśmy się rozliczyć z US. Od paru lat posiadamy szansę rozliczać się online.
Pit online 2017 to bezpłatny system, który zrealizuje za nas deklaracje podatkowe za 2016 rok.

Read More …

Wypełnianie PIT-u nie można zaliczyć do ulubionych czynności – jak prosto można wypełniać go online?

Wypełnianie PIT-u za pośrednictwem Internetu staje się coraz bardziej powszechne. Nie ma co się dziwić, gdyż sposób ten ma wielką ilość zalet, których na próżno szukać przy wypełnianiu deklaracji podatkowej metodą tradycyjną. Ale rozpocznijmy od początku.

Read More …

Jak skutecznie rozliczyć pit 28? Czy pit 2016 online się sprawdza? Przekonaj się

Rozliczanie kwestionariusza podatkowego nie bywa jednym z najbardziej ulubionych czynności w ciągu roku. Idąc jednakże naprzeciw wymaganiom wielu ludzi, jest alternatywa zgłaszania kwestionariusza podatkowego drogą elektroniczną.

Read More …

Oprogramowania do składania deklaracji podatkowych przez internet

Już niebawem znowu, jak każdego roku jesteśmy zmuszeni rozliczyć się z US. Najlepiej uczynimy to z pomocą programu, który zezwoli nam nie tylko porządnie wypełnić PIT, lecz również wysłać go elektronicznie do fiskusa.

Read More …

Jaka wypłata powinniśmy dostać za chorobowe

Wiadomo, że nikt z nas nie jest maszyną i bywa, że nie mamy już siły. Bywa, że zaczyna się choroba i niedomagamy przez pewien czas, a bywa i tak, że jesteśmy zmuszeni wziąć urlop zdrowotny, chociaż słowo urlop jest nie do końca na miejscu. Człowiek chory raczej nie odpoczywa a walczy z chorobą, jak też z powrotem do pełnej sprawności.

Read More …