Moc negocjacji – co trzeba wiedzieć?

Biznesmeni coraz częściej mają problemy z kontrahentami, którzy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Powiadomienia bywają nieefektywne. W tej sytuacji najlepszym podejściem z punktu widzenia zarządzającego biznesem będzie skorzystanie z możliwości, jakie przynosi tak zwana windykacja polubowna. Biznesmeni do dyspozycji mają firmy z dedykowaną propozycją dla sektora B2B. Przedstawiamy kilka wskazówek, jak przygotowywać się do kooperacji z jednostką windykacyjną.

Read More …

Szybka pożyczka na chwilę

Kryzys straszy w UE od ponad roku. Niektóre państwa nawet są na skraju niewypłacalności. Dużo ludzi żyje z zasiłków. Istnieje niebezpieczeństwo, że niebawem i do naszego kraju przywlecze się złowrogi cień krachu. W takich czasach banki bardzo rzadko udzielają obywatelom pożyczek, pragnąc mieć sporo aktywów przy sobie. Oprócz tego przedsiębiorstwa finansowe przestają ufać w zdolności kredytowe zwykłego obywatela.

Read More …

Jak przebiega windykacja długów?

To przebieg niesłychanie ciężki, nie jedynie dla dłużnika, lecz też dla wierzyciela. Łączy się bowiem z pieniędzmi, które zawsze wywołują silne emocje.
Większej część firm w odzyskaniu długu dopomaga specjalnie do tegoż celu wynajęta jednostka.

Read More …

Odzyskiwanie długów poprzez Net za pośrednictwem programu do windykacji

Odzyskiwanie długów bezsprzecznie nie jest taką łatwą sprawą oraz często masa firm i Klientów prywatnych zgłasza się do firm zajmujących się windykacją. Firmy takie cieszą się współcześnie nie tylko popularnością, ale głównie ogromną skutecznością, w związku z tym naturalnie istnieje większa szansa na to, iż za ich pomocą uda Ci się odebrać dług od dłużnika. Wysokim wsparciem, w szczególności dla firm oraz przedsiębiorstw windykacyjnych, w odzyskiwaniu długów mogą być też programy do windykacji.

Read More …

Aukcje komornicze – nieruchomości

Aukcje komornicze są w dzisiejszych czasach ciekawym pomysłem na zdobycie ciekawych przedmiotów , a także nieruchomości w bardzo korzystnych cenach. Ten sposób z czasem osiąga coraz znaczniejsze ilości klientów, wśród jakich niektórzy nawet zaczynają specjalizować się w rynku tego typu licytacji. W celu inwestowania w nieruchomości oraz wybrane inne dobra, lub po prostu w sytuacji, kiedy potrzebne jest kupno danego rzeczy i poszukiwane są bardzo korzystne ceny, licytacje komornicze okazują się dobrym pomysłem.

Read More …

Na czym polega windykacja oraz kiedy warto z niej skorzystać? Gdzie się zwrócić o pomoc, gdy nie jesteśmy w stanie odzyskać swoich pieniędzy?

Nieterminowe płatności faktur przez niewywiązujących się z umów dłużników to dzisiaj poważny kłopot dla sporej ilości polskich firm. Takie zatory płatnicze psują poważnie sytuację finansową aż dwudziestu pięciu procent zakładów w Polsce. W najgorszym położeniu znajdują się najmniejsze oraz średnie firmy, które nie posiadają tak dużego kapitału, żeby w obliczu większych wierzytelności od dłużników, móc prowadzić normalnie własną działalność.

Read More …