Szukasz zatrudnienia ale nie potrafisz natrafić na nic fajnego? Być może nie korzystasz z wszystkich dostępnych narzędzi

Bezpieczna i wartościowa praca jest bardzo ważna dla samopoczucia psychicznego oraz ugruntowanej pozycji materialnej. Jeśli nie mamy etatu i nieprzerwanego źródła środków, nie możemy zatroszczyć się o podstawowe potrzeby naszej rodziny, stresujemy się oraz martwimy, jak damy radę z opłatami oraz najpilniejszymi sprawunkami. W momencie, gdy stajemy przed koniecznością znalezienia posady, należy upewnić się, że wykorzystujemy w swych działaniach wszystkie teraz dostępne narzędzia i rozwiązania.

Read More …

Pracowałeś na urlopie? Wylicz ile wynosi twój ekwiwalent w tym roku

Niewykorzystanie przez pracownika urlopu oznacza dla niego ekwiwalent, wyliczany od ilości dni niepracujących oraz rodzaju zatrudnienia. Jeśli pracujący jest niezagrożony rozwiązaniem umowy szef ma obowiązek wywiązać się z wypłaty dla niego ekwiwalentu. A parę dni dla pełnoetatowców oznacza dla firmy niemałe wydatki.

Read More …

Nie stój z realizacją wielkich marzeń

Kiedy chcesz udać się w upragnioną włóczęgę dookoła globu, lecz nie posiadasz jeszcze wystarczających środków. Nie czekaj, wesprzyj się wsparciem gotówkowym i spełnij twoje zawrotne pragnienia już teraz.

Read More …

Wiele przedsiębiorstw zatrudnia przeróżnego typu pracowników, gdyż pracy jest zbyt wiele, aby była w stanie podołać jej jedna osoba

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i masz firmę, to zapewne regularnie myślisz dlaczego zatrudnienie pracownika jest tak niezwykle nieopłacalne.

Read More …

Szukasz zatrudnienia w firmie ochroniarskiej? Zdecyduj się na firmę o ugruntowanej pozycji na rynku

Zdobycie atrakcyjnej, pewnej i dobrze płatnej pracy okazuje się wyjątkowo ważnym aspektem dla większości ludzi. Każdy człowiek pragnie znaleźć sferę zawodową, w której doskonale się sprawdzi, przez co praca zapewni nie tylko odpowiednie warunki materialne, ale też satysfakcję z pełnionych obowiązków i możliwość rozwoju.

Read More …

W jaki sposób skutecznie szukać zatrudnienia?

Poszukiwania nowego pracodawcy potrafią trwać miesiącami. Jakim sposobem usprawnić cały ten proces? Najlepsze rezultaty uzyskamy rozpoczynając kooperację z profesjonalną firmą rekrutacyjną. Wysłanie aplikacji w odpowiedzi na anons jednostki rekrutacyjnej jest o wiele bardziej skuteczne niż przesłanie CV wprost do chlebodawcy. Sieć internetowa może być świetnym źródłem danych o propozycjach, jednak musimy wiedzieć, gdzie ich poszukiwać. Dla przykładu, pozyskujące coraz większą wziętość serwisy społecznościowe nie cieszą się poklaskiem w oczach rekruterów.

Read More …