Gdy chcesz zorganizować większą imprezę plenerową, telebim będzie świetnym rozwiązaniem

Zorganizowanie wielkiej uroczystości pod gołym niebem wymaga zatroszczenia się o komfort uczestników. Nawet jeżeli stoją oni w znacznym oddaleniu od sceny czy miejsca rozgrywek sportowych, pragną pozostać w centrum informacji i mieć dobry widok na to, co tam się dzieje. Właśnie z tego powodu na imprezach plenerowych tak wspaniale spisują się telebimy. Jeżeli planuje się urządzić taki event, wynajęcie takiego wielkiego ekranu będzie doskonałą możliwością.

billboardy reklamowe w mieście

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Wybitna jakość obrazu okazuje się tu atutem

Telebim jest wielkim ekranem, którego matryca składa się z diod led. Ekran tego typu ma możliwość pochwalić się bardzo dobrą jakością przedstawianego obrazu, co osiąga przy pomocy wysokiej jasności swojej powierzchni. Właściwości telebimu powodują, że obraz emitowany na nośniku okazuje się czytelny i klarowny w dowolnych warunkach atmosferycznych, także przy dużym nasłonecznieniu. Równocześnie telebimy nie powinny być instalowane prostopadle do ulicy, by nie dezorientować przejeżdżających kierowców. Sprawdź szczegóły:
Bogate zastosowanie ekranów

Charakter telebimu sprawia, że ekran potrafi być wykorzystywany na wyjątkowo dużo możliwości. Jest używany przy organizowaniu przeróżnej maści wydarzeń masowych, w tym spotkań kulturalnych, festynów i imprez sportowych. Pozwala przedstawiać czytelny obraz nawet uczestnikom stojącym w dużym oddaleniu, dzięki czemu świetnie sprawdza się w przypadku spotkań na świeżym powietrzu bądź przy wydzielaniu tak zwanych stref kibica. Potencjał telebimów dostrzegli też marketingowcy, którzy wykorzystują te duże ekrany w formie nośników reklam i chętnie zastępują nimi tradycyjne billboardy. Na telebimie ma się sposobność zamieszczać nie tylko obrazy, ale też dowolne filmiki, przez co reklama (stojaki na plakaty) na takim ekranie okazuje się skuteczniejsza – .http://lexperts.pl/specjalizacje/prawo-ochrony-srodowiska/ (przejdź)

Telebim najlepiej będzie wynająć

Jeżeli zdecyduje się zainstalować telebim na organizowanej przez siebie imprezie masowej, idealnym pomysłem okaże się kontakt z jednostką, dysponującą takim urządzeniem. W takiej sytuacji można liczyć też na obsługę powiązaną z transportem, montażem i demontażem nośnika po zakończonym evencie. Sporo przedsiębiorstw zapewnia też wsparcie grafików oraz programistów przy sporządzeniu prezentacji, która ma zostać wyświetlona w czasie spotkania.