hostessy praca warszawa

Większości z nas hostessy kojarzą się z młodymi ludźmi, zwykle kształcącymi się, które w marketach raczą nas przeróżnymi produktami spożywczymi. Są to przeważnie dziewczęta chcące zapracować na kieszonkowe. Zaś kompetentna hostessa zajmuje się reklamą odpowiednich produktów lub wydarzeń.

Spotkać je możemy na imprezach branżowych to znaczy na internacjonalnych wystawach motoryzacyjnych czy na galach boksu zawodowego.

Młoda kobieta

Autor: Joseph Villanueva
Źródło: http://www.flickr.com

Warszawa jest miejscem, gdzie czeka mnóstwo ofert pracy dla osób chcących zająć się tą profesją. Osoba pracująca jako hostessa to najczęściej młoda, wysoka kobieta o atrakcyjnej urodzie.

Istotna w tej pracy jest punktualność, opanowanie, naturalność nawiązywania kontaktu. Uroda i wizerunek są plusem, ale najważniejsza jest osobowość. Praca ta nie polega tylko na staniu i uśmiechaniu się, ale trzeba też umieć pogadać z ewentualnym klientem i zachęcić go do zakupu produktu.

Hostessy powinny być odporne na stres i uśmiechnięte pomimo zmęczenia kilkugodzinną pracą w nie zawsze komfortowym stroju. Ich zaangażowanie, dobry kontakt z konsumentem zadowolenie pracodawcy może zaowocować dalszym awansem zawodowym, podwyżką. Miastem, gdzie odbywa się wiele przedsięwzięć, w których zatrudnia się hostessy jest Warszawa. W dużych miejscowościach przy dogodnych okolicznościach hostessa ma sposobność stać się modelką.

Praca, którą wykonuje kompetentna hostessa nie polega tylko na estetycznym obliczu. Do każdej akcji, wystaw powinna się odpowiednio przygotować, aby mieć pogląd na

Dziewczyna

Autor: anka nevasilyeva
Źródło: http://www.flickr.com

temat artykułu, który poleca. Nie ma tu miejsca na okazywanie smutku, niezadowolenia, chwil słabości. Nierzadko hostessa jest wizytówką przedsiębiorstwa, pierwszym reprezentantem.

Agencja zajmująca się daną imprezą winna powołać osobę, odpowiedzialną za łączność z hostessami tzw.

Zaciekawił Cię nasz temat? Jeżeli tak, to wejdź do kolejnego artykułu i czytaj dalej mikropozyczka 5 tysiecy wniosek o tym, co niezwykle Cię zajmuje.

koordynatora. Zadaniem takiej osoby jest opieka nad całym składem. Wypisuje ona wszystkie obowiązki, jakie stoją przed hostessami. Hostessa to osoba, która w pracy nie powinna stosować słowa „nie wiem”. Nawet jeżeli nie zna odpowiedzi na zapytanie to powinna klienta przeprosić, jak najszybciej uzupełnić wiedzę i udzielić odpowiedzi. Niemniej poszukując przez internet pracy w charakterze hostessy musimy uważać, bo czasami może się pod tym kryć zupełnie inne zajęcie.