Nie potrafisz rozliczać PIT-a? Kilka porad dla opornych!

Co roku praktycznie każdy człowiek staje przed poważnym zadaniem rozliczenia swojego zeznania podatkowego. Jeżeli nie chcesz mieć kłopotów z urzędem skarbowym, zdecydowanie musisz poświęcić tej sprawie trochę więcej uwagi niż zazwyczaj poświęcasz na załatwianie spraw urzędowych. Jak skutecznie rozliczyć PIT-a? Oto nasze porady.

Read More …

Faktoring w Polsce niejednokrotnie będzie wykorzystywany

Jeśli prowadzimy firmę, to zależy nam na płynności finansowej oraz nie chcemy okazać się być zależni od swoich klientów. Dlatego warto szukać odpowiedniego rozwiązania, które dopomoże nam chronić swoje interesy.

Informacji na czym polega faktoring musimy szukać w sieci

Gdy posiadamy firmę oraz wystawiamy faktury z odsuniętym terminem zapłaty, to trzeba rozmyślać co wykonać, aby te fundusze mimo wszystko otrzymywać troszkę prędzej.

Read More …

Najnowocześniejszy sposób na marketing – media społecznościowe

Coraz częściej w mediach społecznościowych natykamy się na profile doskonale znanych nam przedsiębiorstw. Firmy starają się zyskać nowych klientów właśnie przy ich pomocy. Nic w tym dziwnego, rozwój techniki zmusił ich do modyfikacji systemu reklamowego, bo w tej chwili co innego liczy się w budowaniu wizerunku marki.

Read More …

Gdzie można aktualnie znaleźć idealne propozycje pracy?

Aktualnie tak zwana stopa bezrobocia w naszym kraju jest o wiele niższa niż jeszcze przykładowo 10 lat wstecz. Raczej nie jest to powód do masowych powrotów Polaków z zagranicy, jednak z pewnością nie ma też już tak dużo powodów, aby nasz kraj opuszczać.

Read More …

Jak dobrze rozliczać PIT? Sprawdź, jak nie narazić się na odpowiedzialność za niewłaściwe wypełnienie deklaracji

W współczesnych czasach wypełnienie deklaracji podatkowych na pewno dla wielu ludzi jest prawdziwym koszmarem – zwłaszcza, iż żyjemy w rzeczywistości, gdzie wiele osób jest zatrudnionych w oparciu o śmieciowe umowy, często pracując w paru miejscach jednocześnie.

Read More …

Z jakiego powodu konto firmowe jest obligatoryjnym składnikiem przy otwieraniu oraz funkcjonowaniu własnej firmy?

Jak na pewno pamiętasz, przy zakładaniu dowolnej firmy należałoby wypełnić szereg obowiązków. Zaliczają się do nich m.in. wymóg rejestracji spółki w instytucji miejscowości, w US, w ZUS, w GUS.
Poza tym należałoby także otworzyć dobre konto dla firmy, na jakie byłyby wpłacane pieniądze za zrobioną poprzez Twoją firmę pracę.

Read More …