Jak przygotować najbardziej skuteczną promocję restauracji w internecie, by przychodzili do niej klienci? O czym pamiętać?

Wykreowanie optymalnej i skutecznej strategii marketingowej online to nie zawsze łatwe zadanie, szczególne dla właścicieli restauracji, jacy większość czasu oraz zaangażowania zainwestowali w organizację pracy w lokalu. Stworzenie zaawansowanego planu jest w stanie nawet potrwać kilka miesięcy, a jak wiemy trudno znaleźć tak dużo czasu.

Read More …

Obligacje

Szukając sposobów inwestowania środków, coraz większy odsetek inwestorów decyduje się na zakup obligacji skarbowych. Jak udowodniły wieloletnie obserwacje, te papiery wartościowe są jednym z najlepszych sposobów na umieszczenie środków pieniężnych. Zysk, który oferują określonej osobie nie jest bardzo wysoki, jest jednak pewny. Dlatego planując jakieś ryzykowne posunięcie, zawsze dobrze jest mieć asekurację finansową w takiej właśnie postaci.

Read More …

Czy wskazane jest w naszej firmie wybrać doradztwo podatkowe?

Każdy właściciel firmy dobrze wie, że Polska jest względnie zbiurokratyzowanym krajem. Załatwienie banalnej sprawy w urzędzie w wielu przypadkach wymaga od nas poświęcenia znaczącej dawki czasu. Zazwyczaj nasza cierpliwość jest w owym czasie wystawiana na próbę. Na dodatek osiąganie zysków pieniężnych jest w znaczącej mierze ograniczone przez stosunkowo duże obciążenia podatkowe.

Read More …

2 nowe portale – social lending i zbiórka publiczna.

Dobrze wiedzieć o dwóch istniejących w Internecie stronach www. Pierwszy dotyczy zbiórki publicznej. Obecnie by zgłosić zbiórkę publiczna, nie jest wymagane pozwolenie w formie decyzji administracyjnej, jest wystarczające zgłoszenie na portalu zbiórek publicznych. Drugim ciekawym portalem są serwisy social lending – czyli pożyczki pozabankowe.

Read More …

W ogromnej korporacji musi być rozwinięta profesjonalna sieć informatyczna

W ogromnej firmie musi być rozpowszechniona profesjonalna infrastruktura informatyczna, która będzie trudnić się wszystkimi sprawami dotyczącymi informatyki. Jest to niezwykle istotne, jeżeli pracownicy korzystają z laptopów, w których wgrane są profesjonalne oprogramowania, do jakich dojście posiadają wyłącznie oni.

Read More …

Skuteczne rozwiązania marketingowe dotyczące relacji z konsumentami

W dobie naszych czasów marketing zachwyca wieloma efektywnymi metodami, obok których nie sposób przejść obojętnie. Należy przyjrzeć się przede wszystkim nowoczesnym rozwiązaniom, które nawiązują do niezawodnych technologii. Z pewnością osoby niezorientowane w temacie będą bardzo zaskoczone, jak wiele możliwości wiąże się z przykładowymi środkami o charakterze marketingowym.

Read More …