Jak reklamować swoje usługi? Mamy sprawdzone podpowiedzi

Tekstów na temat promocji własnych usług napisano naprawdę dużo. A więc nie chciałbym wchodzić tutaj w kompetencje ekspertów, którzy pewnie posiadają dużo większe pojęcie o promocji, niż ja. Cóż, być może jestem trochę zbyt skromny?

aparat

Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com

Zatem poruszę jedno zagadnienie, a konkretniej, co należy robić, aby wreszcie dotrzeć do ludzi. W końcu możemy wydać spore pieniądze na reklamę, ale to tak czy siak nie da odpowiednich efektów. A to z jakich przyczyn? Głównie winowajcą jest nieumiejętnie przeprowadzana kampania reklamowa.

Weźmy choćby pod uwagę reklamę billboardową – chociaż ostatnimi czasy billboardy wzbudzają w naszym społeczeństwie bardzo duże kontrowersje, to w zasadzie nie można powiedzieć, że tylko oszpecają polskie miasta. Dobrze przygotowany billboard z całą pewnością nie jest zły. No właśnie: fotografia reklamowa musi być umiejętnie przygotowana jak na , co spowoduje, iż nareszcie będziemy mieli okazję rzucić miasto na kolana. Pewnie to mała przesada, ale jestem więcej, niż pewien, że jeśli fotografie billboardowe będą eleganckie, takowa forma reklamy da dużo większe zyski. Pamiętaj, że ludzie to wzrokowcy.

Pewnie nie wszyscy, lecz proszę mi wierzyć, iż jakość fotki dużo daje. Zapewne nie skłamię pisząc, że najlepsze zdjęcia są tworzone w Warszawie. Najpotężniejszy rynek reklamowy w Polsce, więc w sumie to nie może dziwić. Dużo razy oglądałem sesje zdjęciowe w Warszawie – no i muszę otwarcie powiedzieć, iż w istocie Warszawa jest miastem, w którym żyje wielu świetnych fotografów.

Zaciekawił Cię nasz temat? Wejdź więc w ten link, dowiedz się (http://www.toc.org.pl/narzedzia-logicznego-myslenia/), czy kolejne posty także wydadzą Ci się zajmujące. Wierzymy, że tak.

Chociaż tak czy siak w obecnej dekadzie to słowo trochę straciło na znaczeniu. W dzisiejszych czasach niemal każdy myśli, że jest fotografem!

Jednak bez paniki – i tak trafienie na prawdziwego stołecznego fotografa nigdy nie jest dużym kłopotem. Chociażby z tego powodu, że przecież nie korzystamy z ich pomocy całkowicie w ciemno. Możemy zaznajomić się z różnego rodzaju przykładowymi fotkami, tzw. portfolio. Z pewnością są one pomocne, pokazują takich fotografów, którzy faktycznie bardzo dobrze znają się na swoim fachu, czyli w żadnym razie nie są sezonowymi fotografami. Dobra fotka to absolutna podstawa: zapamiętaj te słowa.

Zapraszamy na .