Jak relatywnie prędko zostać posiadaczem spółki zarejestrowanej w USA?

Aktualnie nie ma większego kłopotu, aby we właściwym miejscu wypożyczyć pieniądze bądź sztućce na rodzinną imprezę. Czy jednak wiesz, że w podobnie łatwy oraz prędki sposób możesz wynająć.

działalność

Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
.. adres dla kierowanej przez siebie spółki? Co ciekawe, mógłby to być adres miejsca poza granicami Polski. Jeśli jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem, przeczytaj niniejszy artykuł. Nawet jeżeli nie masz jeszcze spółki (zobacz https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-podatek-od-czynnosci-cywilnoprawnych-2017).
Sprawa przedstawia się tak, że spółkę można po prostu kupić. Nie ma najmniejszego znaczenia, czy była ona zarejestrowana w naszym kraju czy poza granicami naszego państwa. Co więcej, można by dobierać spośród firm mających mniejszy albo większy staż na arenie. A ma to znaczenie na przykład przy ubieganiu się o jakiekolwiek kredyty lub dotacje. Jeśli ciekawią Cię spółki zagraniczne – mogą wywodzić się one z krajów mających mniej surowe warunki kosztowe związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Można by w taki sposób zoptymalizować koszty opodatkowania przychodu.
szkolenie

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Innymi słowami, dzięki świadczeniu o nazwie wynajem adresu, można wystawiać faktury za swe produkty lub świadczenia po niższej niż w Polsce stawce podatku dochodowego. Takie wirtualne przedstawicielstwo może posiadać swą centralę niemalże w jakimkolwiek europejskim kraju, na przykład w Czechach, na Litwie, Estonii czy też Finlandii.

Dla w większym stopniu wymagających klientów do nabycia istnieją również spółki w Anglii, Niemczech czy nawet w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, cena takiej spółki jest o wiele mniejsza niż przykładowo z Niemiec.