Jak sobie stworzyć przytulne miejsce do pracy? Poszukujemy biura coworkingowego w większym mieście.

Coworking jest dobrym sposobem organizowania sobie wygodnego miejsca do pracy. Przyszła na niego moda po tym, kiedy ludziom zaczęła przeszkadzać praca z domu. Być może przyszedł taki czas, że zdali sobie sprawę, że nie potrafią odpowiednio się skupić i pracować maksymalnie wydajnie będąc w domu? Na coworking zdecydowały się także jednostki, które chciały wyraźnie oddzielić pracę od domu i po prostu czuć silną granicę i nie przenosić problemów.

praca

Autor: David Brewer
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli i my chcielibyśmy zacząć pracę z biura Katowice oferują wiele możliwości. Miasto jest rozległe, a dzięki bliskiemu sąsiedztwu z innymi miejscowościami z aglomeracji śląskiej, łączy naprawdę wiele osób z różnych dziedzin. Każda działalność jest dobra przykładowo: . Możemy celować w biuro w świetnej lokalizacji (ścisłe centrum miasta, blisko centrum logistycznego) lub popatrzeć na nie pod względem funkcji, jakie ma pełnić. Jeżeli będzie służyło do tego, abyśmy mieli tylko biuro na wybrane godziny, możemy sugerować się lokalizacją, natomiast jeżeli ważne jest dla nas to, by móc zarejestrować tam firmę, czyli mieć konkretny adres, jeśli chcemy przyjmować tam klientów albo zawrzeć intratne znajomości z innymi coworkerami i angażować ich do własnych projektów, spróbujmy o wybranych biurach dowiedzieć się czegoś więcej. Najlepiej uda nam się to zrobić wpisując „coworking Katowice”. Szczegółowy przegląd kilku pierwszych stron wyników wyszukiwania będzie bardzo pomocny. Zorientujmy się dokładnie, w jakich dzielnicach miasta możemy poszukać niezłego biura, czy rozciągająca się w czasie modernizacja rynku lub torowisk nie wpłynie niekorzystnie na nasz dojazd do tego miejsca. A dojazd potencjalnych gości? Zastanówmy się, czy będziemy w stanie pracować w otoczeniu innych, załatwiających swoje sprawy, ludzi, jeśli do tej pory pracowaliśmy sami w ciszy i spokoju. Czy damy radę pracować produktywnie, skupić się na pracy przez kilka godzin, czy brak prywatności nie będzie nam przeszkadzał? Czy dostęp do sali konferencyjnej będzie rzeczywiście dość łatwy, czy będzie ona zajęta dokładnie wtedy, gdy będzie nam najbardziej potrzebna? Czy czasami nie będziemy musieli wpadać do pracy również w soboty czy niedziele? Sprawdźmy pod wieloma względami te biura Katowice naprawdę mają sporą ofertę i pozwolą nam wybierać w miejscach do coworkingu.

Jeśli chcesz zobaczyć coś naprawdę niezwykle interesującego, sprawdź treść tej strony a na pewno nie pożałujesz.

zobacz stronę

coworking

Autor: Nicholas Wang
Źródło: http://www.flickr.com
A jak się miewa coworking Katowice? Na pewno dobrze, bowiem miasto to obfituje w ludzi wykonujących wolne zawody, z branży kreatywnej, blogerów, recenzentów, projektantów, wolnych strzelców. Odnajdują oni swój kawałek podłogi współdzieląc biura z innymi kreatywnymi osobami, pracującymi na własny rachunek. I na godziny.