Jak wykorzystać UE?

UE to organizacja, która dała Polsce sporo szans – jeżeli jesteśmy choćby nieco aktywni, mamy możliwość czerpać profity z uczestnictwa naszego kraju w owej organizacji. Tak w ogóle to czas błyskawicznie idzie – w końcu weszliśmy do UE już 10 lat temu. Nawet politycy, którzy niegdyś byli ogromnymi krytykami wejścia naszego kraju do UE doskonale wiedzą, że całkowicie nie mieli odnośnie tego racji. Chociaż to tak czy siak politycy, a każdy wie, iż polityka jest grą. Cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana – jeśli nie chcieliśmy być jak Białoruś, kategorycznie musieliśmy powiedzieć tak w unijnym referendum.

Bank Uni Europejskiej

Autor: Yukiko Matsuoka
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo cieszy, że Polacy okazali się inteligentną nacją, choć w sumie nie byliśmy w tym temacie wyjątkami, ponieważ wszystkie państwa zagłosowały na tak…

Dobrze, iż tak się stało, ponieważ choć Unia Europejska jest nieco chorym tworem, wielce biurokratycznym, przesadnie lewicowym, to jednakowoż dał nam wielką szansę.

Czy ten wpis pochłonął Cię bez reszty? Jeśli tak, to przeczytaj również inny polecany artykuł, który zawiera nie mniej fascynujące wiadomości.

Zatem jeżeli ktoś, jak wcześniej zostało napisane, umie pokazać swoją aktywność, może odnieść spory sukces. Na przykład ma okazję pozyskać fundusze z unii na założenie firmy! Często posiadamy umiejętnie napisany biznesplan, niemal na 100% jesteśmy pewni, iż możemy odnieść znaczny sukces w biznesie, ale cóż z tego, jeśli najzwyczajniej nie mamy kasy na choćby towar, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, stronę internetową, etc.

Ta oferta pielegnacja koni jest bardzo ciekawa i jeżeli poszukujesz więcej informacji na omawianą tu kwestię, to odnajdziesz je tu.

Zależy wszystko od typu naszych usług czy produktów. Unia może dać kasę na praktycznie wszystko, chociaż zapewne wielce oklepany lumpeks nie jest zbytnio lubiany.

Są w istocie różne rodzaje dotacji unijnych – można rzec, że jeżeli dopiero zaczynamy firmę, a więc nie posiadamy jeszcze nawet NIP-u oraz REGON-u, pewnie pozyskamy góra 20 tysięcy złotych. To naturalnie spora gotówka: choć trzeba pamiętać, iż w żadnym wypadku dotacje unijne dla firm jak nie powinny być wydane na głupstwa.

Z dosłownie każdego wydatku później należy się rozliczyć, a więc jeżeli ktoś uważa, że kupi za kasę z UE DVD, wczasy w Egipcie albo eleganckie buty, jest w wielkim błędzie. To znaczy – tego typu opcja oczywiście istnieje, ale tak czy siak później przyjdzie kontrola: no i wtedy nie będziemy mieć sporo powodów do radości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*