Jakie plusy niesie z sobą praca w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie sprzyja ani zdobyciu wymarzonej pracy, ani rozwojowi zawodowemu. Sporo osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są z niej zadowoleni.

Jeszcze kilka lat temu praca w korporacji oznaczała bezosobowość, brak poszanowania do

ochroniarz

Autor: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Źródło: http://www.flickr.com

pracownika i dużo pracy za nieatrakcyjne wynagrodzenie. Czy pod tym względem coś uległo zmianie?

Obecnie rozbudowane firmy o ugruntowanej pozycji na rynku stanowią największą grupę pracodawców. Firma Solid Security, lider w branży ochrony, stanowi tutaj doskonały przykład dobrego pracodawcy, u którego opłaca się zawalczyć o etat. Firma funkcjonuje na polskim rynku przeszło 20 lat i obecnie jest jednym z największych pracodawców w kraju. Nie ma racji ten, kto sądzi, że praca w Solid Security . to wyłącznie praca dla ochroniarzy. Firma ma znacznie rozbudowane struktury wewnętrzne, zatrudnia handlowców, pracowników administracyjnych, a w kwestii ochrony również nie ogranicza się do jednego rodzaju stanowiska. Decydując się na współpracę z dużą, cenioną w całym kraju firmą, otrzymujemy szereg korzyści, wśród których na pewno należy wymienić szanse na rozwój osobisty, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz klarownie wytyczoną ścieżkę kariery zawodowej, umożliwiającą awanse.

Praca w Solid Security to odpowiednie rozwiązanie zarówno dla osób, które poszukują pierwszej pracy i planują zdobyć doświadczenie zawodowe, jak i dla osób z bogatym doświadczeniem, które pragną nadal się rozwijać, zajmując coraz to wyższe stanowiska.

Masz jeszcze chwilę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do nowej strony, gdzie znajdziesz pouczające wpisy – najedź na link do wpisu (https://dryg.pl/oferty?categories=4&positions=46).

W związku z tym, iż firma posiada duże uznanie na ogólnokrajowym rynku, a wewnętrzny system rekrutacji pozwala zatrudnić wyłącznie najlepszych pracowników, posiadanie w CV takiego przedsiębiorstwa w dużej mierze podwyższa wartość rynkową pracownika. Opłaca się więc już w czasie edukacji pomyśleć o swojej przyszłości i zgłosić się do programu praktyk.

pracownik

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnych korporacjach pracownik wcale nie jest traktowany bezosobowo, liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne przyczyniają się do tego, że pracownicy firmy dobrze się znają – to ważne, ponieważ żeby całe przedsiębiorstwo prężnie działało, konieczna jest niezawodna współpraca poszczególnych jego oddziałów.