Jakiego rodzaju usługi oferuje popularna od kilku dziesiątek lat rodzima spółka Kofax?

Nie tylko studenci często potrzebują dostępu do takiego urządzenia jak kserokopiarka. Mogą być one wykorzystywane w każdym miejscu tam, gdzie jest jakiś komputer.

kofax polska

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
W biurze czy na uczelni.
W Polsce istnieje firma, która już w 1991 r. zauważyła potencjał tego narzędzia oraz od tego czasu zajmują się sprzedawaniem, dzierżawieniem oraz serwisowaniem kserokopiarek. Należałoby jednak dodać, że zdolności tej firmy znacznie przerastają wymienione usługi. Można nadmienić, że są to urządzenia stuprocentowo profesjonalne oraz w przypadku tych nowych, mogą kosztować nawet powyżej 60.000 tysięcy złotych. Z tego też powodu firma Kofax Polska oferuje wynajem kserokopiarek (polecamy również dzierżawa kserokopiarek Wrocław), dzięki czemu Klient płaci jedynie za używania kserokopiarki, bez konieczności rzeczywistego jej kupna. Przed przekazaniem sprzętu zawierana jest zawsze umowa, w której wymieniona korporacja zobowiązuje się do zachowywania urządzenia w pełnej sprawności.
Jeżeli nastąpi tego typu konieczność, zarówno umowę, jak i samą kserokopiarkę można by zmienić na nowszy model. Zazwyczaj są one bardziej wydajne i lepiej zaopatrzone.

Podobne dane znajdują się tutaj – więcej zobaczysz na stronie (https://www.programylojalnosciowe.pl/oferta/programy-motywacyjne-dla-pracownikow-i-handlowcow/), którą też należy zobaczyć. Oczywiście jeśli omawiana problematyka jest dla Ciebie warta zainteresowania.

Jeżeli wykorzystywane przez nie surowce eksploatacyjne odróżniają się od tych kupionych do obecnego urządzenia, firma Kofax Polska dostarcza również te surowce (przy czym z wyjątkiem papieru) i gwarantuje stałą obsługę serwisową.

Jeśli wciąż posiadasz wątpliwości w odniesieniu do rozpoczęcia kooperacji z tą spółką, to może przekona Cię fakt, że spółka Kofax współdziała z tego typu podmiotami czy instytucjami jak FIAT czy Instytut Kardiologii w Warszawie.