Jeszcze nagminniej w sklepach zaobserwować można stojaki na ulotki – wyraźnie wygodniejszą dla konsumenta formę przekazu reklamy

To, jak ważka współcześnie jest reklama, wiemy doskonale. By sprzedać, należy umieć zareklamować wyrób, siebie czy markę. Dlatego liczne marki gorąco wkładają w promocję i poszukują jak najlepszych rozwiązań skutecznego trafienia do przypuszczalnego klienta. Reklamy w telewizji, plakaty, billboardy, reklamy na portalach internetowych i ulotki – to zwykle spotkane i wszechobecne formy, jakie bombardują ludzi z wszelkiej dopuszczalnej strony.

stojaki na ulotki

Autor: KrissieJ
Źródło: http://www.flickr.com
Dostawa ulotek reklamowych nie odchodzi w zapomnienie. Stale na ulicy zdarza się spotkać kolporterów, jacy wręczają nam anonsy przeróżnych sklepów, marek czy szkół. W kilku punktach można spotkać się z dużo odpowiedniejszym wyjściem, a są to stojaki na ulotki (takie jak tutaj: specjalne stojaki na broszury), jakie równolegle zawierają znacząco większą ilość broszur i dostarczają opcje wyboru najlepszej. Dla wielu ludzi jest to niezmiernie istotne, ponieważ skoro ciekawią się promocjami czy nowinami podejdą do tego stojaka, żeby zobaczyć co jest na ten moment dostępne.

przezroczysty stojak na ulotki

Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com

To rozwiązanie jest widoczne możliwie w wszelkim kinie, gdzie na stojakach zamieszczone są ulotki z opisami najnowszych filmów albo scenariusze z porami seansów.

Kliknij ten odnośnik a znajdziesz wskazówki (https://www.eccotravel.eu/singapur/) napisane dla osób zaintrygowanych omawianym w tym serwisie zagadnieniem.

Wykorzystują to także pewne apteki, dzięki czemu na kasie nie ma chaosu od nadmiaru broszur, a klienci czekając w kolejce mogą ze spokojem przeanalizować przebrane przez siebie ulotki. Co intrygujące, twierdzi się uniwersalnie, że stojaki na ulotki byłyby znakomitym rozwiązaniem w wielu blokach, gdzie ulotki zostawiane są albo na ogólnej skrzynce pocztowej lub pod drzwiami. Sklepy stawiając na takie stojaki mają szansę doboru najważniejszego dla siebie wymiaru, ilości półek czy wielkości. Wskutek tego, jeśli w jednym budynku funkcjonuje kilka rozmaitych firm funkcjonuje opcja zamieszczenia w holu jednego, większego stojaka, na którym będą mieścić się broszury reklamowe wszystkich.

Bez względu na potrzebę, decydując się na taką odmianę reklamy którą jest ulotka, wskazane jest aby namyślić się jakim sposobem najlepiej będzie ją rozprowadzać. Niejednokrotnie stojaki na ulotki sprawdzają się kapitalnie i są niekiedy cenione przez klientów.