Dobry program lojalnościowy – jaki opłaca się wybrać?

Czym w obecnych czasach jest hasło lojalność? Czy obecnie potrafimy być lojalni? Jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie, to jest z tym różnie i trzeba byłoby zbadać ogólnie psychologiczną stronę różnych więzi. Ale, kiedy chodzi o lojalność względem jakiś marek, to da się zauważyć bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiają do dużego grona osób, a które z tego typu programów nie były trafione. Ludzie kochają czuć się docenieni, nawet, gdy robią zakupy.

Read More …

Jak zgodnie współpracować w firmie?

Komunikacja pomiędzy ludźmi – na pierwszy rzut oka rzecz banalna. Każdy z nas od otwarcia oczu rano po wieczorny paciorek wymienia informacje. Od zwyczajnych pozdrowień w stylu „witaj”, po złożone informacje dla przykładu na temat własnych uczuć. Robimy to wszystko intuicyjnie, nieomal się nie zastanawiając. O ile w osobistych kontaktach możemy sobie przyzwolić na dowolność, wolność a nawet nieporozumienia w tym temacie, to w relacjach firmowych żąda się od nas profesjonalizmu i kompetencji. Niewątpliwie jednym ze elementów nadmienionych pojęć jest umiejętność komunikowania się z kontrahentami przede wszystkim skutecznie.

Read More …

Osoba zatrudniona w zakładzie pracy. Czy dobrze jest całe życie się kształcić?

Chyba żadnego właściciela firmy nie trzeba aktualnie przekonywać co do tego, że osoby zatrudnione w firmie muszą kształcić się przez cały czas trwania pracy zawodowej. Tyczy się to nawet tych, którzy dysponują naprawdę ogromną wiedzą oraz świetnymi umiejętnościami. Szkolenia dla pracowników są naprawdę różnorodne. Dzisiaj szkolenia pracownicze można podzielić głównie na te miękkie i twarde.

Read More …

Korzystanie z oferty native speakera warszawa to gwarancja obycia się z językiem ojczystym uczącego

Pojęcie „native speaker” wywodzi się z języka angielskiego i znaczy „użytkownika ojczystego języka”. Wszelaką personę,jaka dorastała w terenie oddziaływania jakiegoś języka a też jest on dla niej językiem ojczystym możemy nazwać „native speakerem” danego języka. Czyli Polak jest native speakerem języka polskiego, Londyńczyk jest native speakerem języka angielskiego, ale Irlandczyk ma możliwość być na przykład native speakerem języka angielskiego a także irlandzkiego, znowu native spekerami języka niemieckiego mogą być również: Niemiec, Austriak, Szwajcar.

Read More …

Zabiegaj o klienta – Zbudowanie korzystnej relacji z klientem

Zbudowanie udanej relacji z klientem jest dla firmy trudnym wyzwaniem. Działania, które przedsiębiorstwa stosują do zmaksymalizowania sprzedaży, w dłuższej perspektywie nie dałaby pożądanych efektów. Strategicznym celem jest wykreowanie trwałych i odpornych na promocyjne wyskoki relacji kupujący-firma.

Read More …