Mnóstwo osób w Polsce marzy o tym, żeby posiadać swoją spółkę i móc być niezależnym

Jeśli popatrzeć na statystyki, to niestety brutalnie pokazują one, że większość nowych przedsiębiorstw bankrutuje w przeciągu pierwszego roku działalności.

Porcelanowy kubek termiczny

Autor: Sagaform
Źródło: Sagaform

ulotki

Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to szalenie dołujące, ale można starać się temu przeciwdziałać.
działalność w niemczech

Autor: Léo Mabmacien
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to zwykle bywa w życiu, jeżeli chcemy odtrąbić sukces, musimy zakasać rękawy i doprawdy maksymalnie poświęcić się pracy.

Ten prezentowany artykuł jest niesamowicie interesujący? Więc odszukaj więcej tu (http://www.logintrade.pl/platforma-it/aukcje-elektroniczne), aby przeczytać jeszcze większą ilość informacji na omawiany temat.

Jednak cel wydaje się być tego wart – możemy mieć swoją firmę i cieszyć się totalną niezależnością. Ci, którzy mają okropnych przełożonych, z pewnością wiedzą, o czym mowa. Jednak co zrobić, jeśli pragniemy, żeby nasza firma (filmar-group.pl) funkcjonowała nie tylko w naszym kraju, ale również w całej Wspólnoty Europejskiej? Możemy wówczas rozpocząć swoją działalność w Niemczech. Nie musimy się tam przenieść, by legalnie posiadać tam firmę. A dzięki niemieckiemu adresowi korespondencyjnemu staniemy się dla sporego grona kontrahentów bardziej wiarygodni. Tak to po prostu jest, że Niemcy znacznemu procentowi ludzi na naszej planecie kojarzą się z rzetelnością. Dlatego warto przemyśleć taką szansę. Dodatkowym walorem będzie to, że będziemy mogli posiadać u naszych zachodnich sąsiadów fizyczny adres działalności, a wynajęta w tym celu firma będzie nam do Polski przesyłać całą korespondencję na e-maila po uprzednim zeskanowaniu wszelkich dokumentów.

Możemy mieć również przekierowanie rozmów tak, by wszystkim naszym kontrahentom wyświetlał się numer kierunkowy +49 (więc Niemcy). Po pewnym czasie dostrzeżemy, że posiadanie niemieckiego adresu dla naszej działalności przynosi nam mnóstwo plusów w postaci nowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*