Mobile aplikacje coraz lepiej znane!

Ostatnio można przeczytać w App Store udostępniono około 600 tys. aplikacji, w tym 450 tys. jest nadal możliwa do pobrania i bez problemu dostępna w sklepie .

Telefon dotykowy Nokia Asha 311

Autor: NOKIA
Źródło: NOKIA
Android Market chwali się, że już posiada pół miliona, ale tylko 320 tys. jest do ściągnięcia. Tak klasyfikuje się ciągle niedościgniona czołówka i jeszcze długo tak pozostanie, ponieważ kolejne miejsce jest serwis Ovi Store z 50 tys. aplikacji na stanie.

BlackBerry AppWorld ma około 40 tys., Marketplace 35 tys., a końcówkę zamyka znany i również popularny Samsung Apps około 10 tys.

Te informacje pochłonęły Cię kompletnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej raportowanie giełdowe danych na pozostałych witrynach – znajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

programów. Nie wiadomo czy to dobra wiadomość, ale w sklepie zarządzanym przez Apple jest już ponad 1100 polskich aplikacji, a w Marketplace około 200. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie więcej.

Oferowane w różnych serwisach aplikacje mogą pomóc praktycznie w każdej dziedzinie życia.

Chodź tutaj oraz zobacz dodatkowe informacje (http://a-pro.pl/) w kontekście prezentowanego artykułu. Znajdziesz w tamtym miejscu podobne materiały, które na pewno Cię będą ekscytować.

Aplikacje na ipada to nie tylko gry, organizatory i drobne gadżety. Wśród aplikacji znajdą się programy takie jak nawigacja, narzędzia edukacyjne, wspierające zarządzanie firmą czy udostępniające zasoby multimedialne. Należy pamiętać, że wiele aplikacji jest płatnych, ich koszt to kwota rzędu od kilku do kilkunastu dolarów. Nie oznacza to, że darmowe aplikacje na telefon są gorsze. Należy się spodziewać, że ich funkcjonalność jest często mniej rozwinięta. Wymienione aplikacje są przydatne nie tylko w telefonach komórkowych, ale także w tabletach większość domyśla się, że aplikacje tworzone są zarówno przez firmy programistyczne, jak i przez indywidualnych freelancerów, którzy następnie bezpłatnie udostępniają swoje rozwiązania. Warto dodać, że jeśli ktoś zechce spróbować własnych sił z tworzeniem aplikacji telefon komórkowy (Telefony komórkowe, komórki, smartfony, smartphone), to powinien skorzystać zarówno z coraz częściej organizowanych warsztatów jak i z masy dostępnych poradników w sieci.