Najodpowiedniejsze pieczywo na Twój stół każdego poranka. Co nabyć, by smakowało?

Kooperatywa Usługowo – Handlowa “Jedność” w Bieruniu chlubi się ponad 60-letnią tradycją tudzież na trwale wpisana jest w miejscowy pejzaż gospodarczy. Wiedzie ona aktywność handlową, produkcyjną a także usługową. Ma w swojej ofercie zarówno szeroki wybór wyrobów piekarniczych jak i ogromny asortyment produktów ciastkarskich.

ciastka

Autor: Jaro Larnos
Źródło: http://www.flickr.com

Marka „Jedność” nie spoczywa w jednym położeniu. Prężnie rozwija swoją działalność przez ulepszanie placówek handlowych , dostosowując je do próśb klientów, do wymogów nowoczesnego handlu a także wzorców unijnych. Personel zatrudniony w oddziałach handlowych demonstruje profesjonalne przygotowanie zawodowe, jakie związane z dużą wiedzą pomaga na nasycenie potrzeb klientów. Dla klientów tworzy się degustacje, promocje i konkursy, jakie cieszą się dużą popularnością. Co jest kluczem do sukcesu? Zaiste fachowy personel oraz jego zaangażowanie w rozwój firmy. Swoje wyroby firma „Jedność” promuje między innymi na każdego rodzaju imprezach krajowych oraz uczestnictwo w licznych targach. Naturalnie tam „Jedność” zdobyła mnogie nagrody. Pierwszą z nich w 2004r. na Powiatowych Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie Spółdzielnia otrzymała najwyższą nagrodę za ekspozycję targową – statuetkę „Złotego liścia”. W 2005r. otrzymała również uhonorowanie na X Międzynarodowych Targach Spółdzielczości w Kielcach za produkt ciastkarski „Całuski bieruńskie”. Na IV Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie w 2006r. wyrób dostał laur za produkt targowy. Spółdzielnia zatrudnia przykładnych i profesjonalnych pracowników, którym z pełnym zaufaniem da się powierzyć ciężkie zadania. Jest to wierny, wiarygodny i mocny partner w biznesie. Standardowa metoda wyrobu wszelkiego rodzaju wyrobów z oferty Spółdzielni przyciąga raz po raz więcej klientów.

Sprawdź również inną bazę artykułów przedstawiających prezentowany temat – bez obaw – wejście za darmo (https://visaandwork.com/nielegalny-pobyt-w-polsce-i-jego-konsekwencje/), więc kliknij ten odnośnik!

Obecnie ciężko jest zdobyć należytą, cieszącą się kongruentną opinią u mieszkańców i klientów piekarnię lub cukiernię, która będzie proponować nienaganne i dobre produkty. Spółdzielnia „Jedność” oferuje nam towary tworzone w schematyczny sposób, z przeszłością. Nie sposób przejść bezdusznie obok tego punktu, ponieważ zapach przyciągnie nas z ulicy.