Metoda działania

Bardzo modną dziedziną w psychologii, a w sumie na pograniczu psychologii i świata pełnego motywujących trenerów stało się programowanie neurolingwistyczne. Metoda nlp, czyli wspomniane wcześniej programowanie, ma na celu zaprogramowanie siebie na to, co dobre. Jest to zbiór różnego typu technik, które mają odmienić spojrzenie człowieka na to, co go otacza, a w szczególności na samego siebie.

Read More …

Gdy marzysz o perfekcji, polecamy naukę dzięki NLP

Dzisiaj jedną z najbardziej popularnych dziedzin psychologii jest NLP. Ten skrót bez wątpliwości praktycznie widział w życiu każdy człowiek – nawet kiedy nie wiesz, czym właściwie jest NLP, wtedy i tak bez wątpienia wiesz dobrze, że mnóstwo osób interesuje się tą kwestią. Co zatem znaczy skrót NLP?

Read More …

Chcesz wiedzieć jak osiągnąć swój cel? – poznaj zalety technik programowania neuro-lingwistycznego

Ludzie współcześnie szukają przeróżnych sposobów na to, by się wybić z tłumu, by być dostrzeżonym, bądź chociaż oryginalnym. Przede wszystkim jednak poszukują sposobów na to, by być bardziej szczęśliwym, by móc wykorzystać swój potencjał i rozwinąć skrzydła. Obecnie można korzystać z różnych technik, którym przyświeca rozwój osobowy człowieka i taką metodą właśnie jest metoda nlp. Na czym polega?
NLP to inaczej programowanie neuro-lingwistyczne. Brzmi skomplikowanie? W rzeczywistości chodzi o takie „programowanie” siebie samego, aby osiągać to, czego się pragnie, by rozwijać się w pożądanym przez nas kierunku i by niemożliwe stało się możliwym. Wielu z nas ma swoje marzenia, jakieś plany i cele. Stawiamy je sobie – jedni częściej, inni rzadziej, wszyscy jednak chcielibyśmy finalnie osiągnąć postawione sobie cele. Nie da się tego oczywiście zrobić ot tak – każde działanie i dążenie do doskonałości wymaga pracy i zaangażowania.

Read More …