O rynku NewConnect

Portal o NewConnect, funkcjonujący z powodzeniem w internecie adresowany jest ludzi szukających aktualnych oraz wiarygodnych informacji, komentarzy i analiz związanych z funkcjonowaniem rozmaitych podmiotów, które tworzą rynek new connect.

Eksperci finansowi, inwestorzy, akcjonariusze spółek firm (polecamy odkryj stronę) obserwatorzy zyskują możliwość by w łatwy sposób obserwować aktualne notowania giełdowe – oraz te związane z debiutami nowych podmiotów.

W serwisie bez trudu można przeczytać wskazówki jak również sporo wartościowych informacji przeznaczonych dla osób administrujących spółkami wstępnie biorących pod uwagę i przygotowujących się na debiut na newconnect jak również dla graczy zainteresowanych przedłożeniem zlecenia kupna i obserwowaniem codziennych notowań akcji emitentów. Więcej wiadomości w artykule wejście na newconnect.

Zadaniem NewConnect jest także łączenie i umożliwienie kontaktu pomiędzy inwestorami a jednostkami aktywnie funkcjonującymi a także wchodzącymi na rynek. Pełne dane o emitentach, strukturze akcjonariatu czy wynikach finansowych to tylko wybrane informacje przybliżające profile wybranych spółek, reprezentujących ponad 15 sektorów (tj. handel, informatyka, media jak i wiele innych).

Notowania giełdowe

Autor: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info

Obszerny dział z publikacjami obejmuje trafne komentarze giełdowe, wiadomości ze spółek oraz cykle wywiadów i artykułów. Jeszcze innym atutem portalu są nie tylko informacje dotyczące debiutów ale także codzienne komentarze podsumowujące notowania, prezentujące walory o największych procentowych spadkach i wzrostach oraz nakreślające trendy. Istotnymi aspektami, dzięki którym rynek New Connect gromadzi coraz więcej inwestorów, emitentów oraz obserwatorów są w pierwszej kolejności: duża stopa wzrostu notowań papierów wartościowych wybranych spółek a także mniejsze koszty debiutu (w porównaniu z GPW).