Jeśli mamy szansę zrobienia dobrego uczynku, warto z takiej skorzystać.

Powyższa opcja ma miejsce chociażby w przypadku przekazania 1% podatku w czasie składania corocznej deklaracji podatkowej
Wszyscy, którzy pracują lub uzyskują dochody z innych źródeł, które podlegają opodatkowaniu, muszą do końca kwietnia rozliczyć pit 2016/2017.

Read More …

Jeżeli nie mamy ochoty zamartwiać się nieobliczalną przyszłością, powinniśmy nabyć ubezpieczenie odpowiadające naszym potrzebom

Wybór polisy nie jest prostą sprawą. Przeważnie, gdy chcemy wykupić ubezpieczenie komunikacyjne albo domu, zadajemy sobie mnóstwo pytań. Jakiego ubezpieczyciela wybrać? Czy wykupić najtańszy pakiet czy lepiej zdecydować się na premium? Decyzja nie jest prosta, a może od niej wiele zależeć.

Read More …

Ubezpieczenia publiczne jako system świadczeń pieniężnych i rzeczowych

Ubezpieczenia publiczne to program zabezpieczeń pieniężnych i rzeczowych przysługujących pracującym i ich rodzinom w razie choroby, niezdatności do pracy, śmierci, bądź macierzyństwa.

Read More …

W jakiej postaci powinno się oddać deklarację podatkową – sprawdź więcej?

Spora część z nas doskonale wie, że dopełnianie corocznego obowiązku, którym jest składanie deklaracji z racji zdobytego przez nas profitu finansowego niezaliczane jest do rzeczy przyjemnych. Stajemy w takim przypadku przed ciężkim zadaniem szczegółowego rozpatrzenia osiąganych przez nas źródeł dochodów pod względem skarbowym. Powinniśmy zwrócić uwagę, że w większości wypadków tego typu obowiązek wykonujemy ręcznie, co może w dodatku utrudniać całą sytuację.

Read More …

Teraz PIT można rozliczyć wygodnie oraz szybko, gdyż umożliwia to rozliczanie w internecie – wypróbuj, jakie to wspaniałe

Co roku nasi rodacy rozliczają swoje podatki. Każdy wykonujący to zadanie, chce żeby wszelkie formalności powiązane z rozliczaniem PIT-ów przebiegły szybko oraz sprawnie. Przez wiele lat Polacy skarżyli się, że rozliczanie PIT jest kłopotliwym zadaniem. Musieli oni nosić dokumenty do biur księgowych, a potem z uzupełnionymi deklaracjami, iść do urzędów, w których nierzadko panowało wielkie zamieszanie i musiało się wystawać w kolejce.

Read More …