try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Kobiety w biznesie

Jak być kobietą sukcesu?

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/okkp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pożyteczne idee na własną działalność gospodarczą

Pizza z żółtym serem
Autor: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki
W dzisiejszych czasach niezmiernie relewantnym fragmentem życia powszedniego jest posiadanie osobistego źródła dochodów. Jak pokazuje nam po wielokroć praktyka, wielu z nas raz za razem pracuje na etacie w różnorakich firmach. Niemniej wprawdzie nie wszyscy decydują się na tego rodzaju zarobkowanie.

Jak reklamować swoje usługi? Mamy sprawdzone podpowiedzi

aparat
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Artykułów odnośnie promocji własnych usług napisano od zatrzęsienia. Zatem nie chcę wchodzić tutaj w kompetencje fachowców, którzy pewnie mają o wiele większe pojęcie o reklamie, aniżeli akurat ja. Cóż, być może jestem nieco zbyt skromny?

Magazyn – istotny detal w firmie

Magazyny i hale
Autor: Sonia Belviso
Źródło: http://www.flickr.com
Magazynem określamy część budynku na terenie przedsiębiorstwa, która służy przechowywaniu zapasów firmy. W magazynie musi być przestrzeń mająca zastosowanie podczas przechowywania wyposażenia technicznego – technologii oraz maszyn przydatnych podczas przyjmowania oraz transportowania zasobów.

Jak efektywnie zareklamować swoją działalność i dotrzeć do wielkiej rzeczy potencjalnych konsumentów?

billboard reklamowy
Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Nie bez przyczyny mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Jeżeli prowadzisz swoją firmę, wtedy kategorycznie znakomicie zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielka panuje obecnie konkurencja na rynku. Możesz oferować nawet najlepsze towary, ale jeżeli prawie nikt nie będzie wiedział o działalności Twojej firmy, wtedy raczej nie będziesz mógł liczyć na ogromne zyski. Z tego właśnie powodu właściwie zawsze musisz myśleć na dodatek nad tym, w jaki sposób skutecznie zareklamować swoją działalność.

Biura w Twojej firmie|Przestrzeń biurowa firmy

szafka na dokumenty
Autor: Timm Suess
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, a potem następne - wszystkie mają miejsce w jakimś biurze. Dość często w związku ze stresem nie jesteśmy w stanie zwrócić uwagi na to, jak dane biuro wygląda. Ale, gdy dostajemy pierwszą pracę i pierwsze biurko przy, którym mamy pracować, to patrzymy uważnie na to, gdzie się znaleźliśmy. Bywa, że miejsce naszej pracy raczej nas ogranicza niż motywuje do efektywnej i przyjemnej pracy, ale cóż nie powinniśmy narzekać, bo mogliśmy trafić gorzej. Ale prawda jest taka, że często warto coś zmienić. Wiadomo, że najpierw należy porozmawiać z szefem, ale nie ma, co się obawiać. Wiadomo, że biuro i firma to dwa nierozłączne elementy. Nieistotne czy prowadzimy sprzedaż wysyłkową, czy ludzie przychodzą do nas w jakiejś sprawie. To w jaki sposób wygląda nasze biuro poza tym, że wpływa na klientów, wpływa po pierwsze na każdego z pracowników. Dlatego biuro powinno być właściwie zaaranżowane i wyposażone we wszelkiego rodzaju potrzebne akcesoria, które usprawnią pracę.

Współczesne usługi oferowane w bankach

Kredyty i pożyczki
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Banki tworzą rodzaj instytucji od dawna służący ludziom. Już w bardzo dawnych czasach ludzie zorientowali się, że dużo lepiej jest złożyć swoje pieniądze na konta bankowe niż przechowywać środki samodzielnie. Dzięki temu aktualnie już bardzo niewiele osób trzyma własne środki w przysłowiowej skarpecie. Wzrost zaufania do banków wywołany jest też ewolucją w technologii, w ten sposób rozwinęły się też używane tam środki bezpieczeństwa.

Jak wykorzystać UE?

flaga Unii Europejskiej
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
UE to organizacja, która daje Polsce wiele możliwości - jeżeli jesteśmy chociażby odrobinę aktywni, mamy możliwość czerpać profity z uczestnictwa naszego kraju w tej organizacji. Tak w ogóle to czas błyskawicznie idzie - przecież weszliśmy do UE już 10 lat temu. I nawet politycy, którzy niegdyś byli wielkimi krytykami wejścia Polski do Unii Europejskiej doskonale wiedzą, że najzupełniej nie mieli co do tego racji. Chociaż to i tak politycy, a każdy wie, iż duża polityka jest grą. No cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy skończyć jak Białoruś, musieliśmy powiedzieć tak w unijnym referendum.

O co wypada zadbać, gdy projektuje się biznesowy wyjazd?

Wrocław
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce czymś naturalnym jest to, że wielu Polaków prowadzi własne biznesy. Część mieszkańców pracuje na etacie, dlatego że w cudzej firmie widzi swoją szansę kariery. Im taki styl życia jest na rękę. Jednak duża część rodaków szanuje swobodę i wolność. Nie chcą być pętani przez rygor pracy w cudzym biznesie. Chcą spróbować swobody, jaką daje im praca na własny rachunek. I co ciekawe najznaczniejsze wpływy z podatków pochodzą właśnie od tych rodaków, którzy prowadzą swoje przedsiębiorstwa, często jednoosobowe.

Telebim to idealna opcja do wyboru

telebim
Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chcemy wyświetlać naszą reklamę na zewnątrz, to chcemy aby okazała się ona odpowiednio dostrzegalna, żeby obraz okazał się jasny, aby zmieniał się co pewną ilość minut. Idealnie do tego zadania przydaje się telebim, który pokazuje kolorowe obrazy oraz na dodatek ruchome, a jak wiadomo to właśnie idealnie przyciąga spojrzenia spacerowiczów oraz powoduje, że zostają oni potencjalnymi kontrahentami.

Najefektywniejsza reklama zewnętrzna

reklama zewnętrzna
Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia atutami tak zwanej reklamy zewnętrznej jest jej duży zasięg, niskie (w porównaniu do tradycyjnych kanałów) koszty związane z jej ekspozycją, nieomalże nieograniczona dostępność, oraz możność różnicowania grup klientów poprzez właściwy wybór punktu jej zlokalizowania. Ogłaszając się za pomocą billboardu poniesiemy co prawda nieco mniejsze koszty niż promując się przy użyciu telebimu, jednakże siła przekazu będzie o wiele mniejsza.
Syndicate content