Czy wskazane jest w naszej firmie wybrać doradztwo podatkowe?

Każdy właściciel firmy dobrze wie, że Polska jest względnie zbiurokratyzowanym krajem. Załatwienie banalnej sprawy w urzędzie w wielu przypadkach wymaga od nas poświęcenia znaczącej dawki czasu. Zazwyczaj nasza cierpliwość jest w owym czasie wystawiana na próbę. Na dodatek osiąganie zysków pieniężnych jest w znaczącej mierze ograniczone przez stosunkowo duże obciążenia podatkowe.

Read More …

Biuro rachunkowe dla jednoosobowych działalności w województwie pomorskim

Dla wielu małych przedsiębiorców prowadzenie rachunkowości to prawdziwe utrapienie. Nie czarujmy się, nie każdy umie prawidłowo liczyć podatki i nie każdy dobrze orientuje się w rodzimym, mocno skomplikowanym zresztą, prawie skarbowym.

Read More …

Łatwe rozliczanie z podatków

Odprowadzanie podatków i składanie deklaracji to czynność, która wiele osób może przyprawić o istny zawrót głowy. Nie każdy z nas potrafi to robić poprawnie, jednak aktualnie dostępnych jest wiele pomocy, które mogą nam to bardziej ułatwić i sprawić, że nie będzie to skomplikowana czynność. PITY 2016 program pomoże nam w łatwy sposób zweryfikować jakie składki winniśmy odprowadzić oraz jak trzeba uzupełnić dane druki, dzięki czemu szybko poradzimy sobie ze złożeniem właściwych dokumentów w urzędzie.

Read More …

Wypełnianie PIT-u nie można zaliczyć do ulubionych czynności – jak prosto można wypełniać go online?

Składanie PIT-u poprzez Internet jest coraz bardziej powszechne. Nie ma się co dziwić, gdyż sposób ten ma wielką ilość zalet, których nie można znaleźć przy wypełnianiu deklaracji podatkowej tradycyjną metodą. Ale od początku.

Read More …

Jakim sposobem właściciele firm mogą zapewnić sobie należytą obsługę księgową.

Każdy, nawet najmniejszy właściciel firmy musi płacić podatki, a w tym celu konieczne jest odpowiednie rozliczenie rozchodów i przychodów. W prostych sytuacjach można to wręcz zrobić samemu, szczególnie jeśli się nie zatrudnia żadnych pracowników i wystawia kilka faktur miesięcznie.

Read More …

Biuro obsługi księgowej – sprawdzone biuro rachunkowe na Śląski

Wielu przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, zastanawia się czy warto korzystać z usług zapewnianych przez biuro rachunkowe.

Read More …

Kolejny rok, więc czas na deklarację podatkową. Czy wiesz, jak wypełnić PIT? Pamiętasz jak to się robi? Może konieczna Ci pomoc?

Podobno każdego roku robimy to samo – składamy pit. Podobno mamy świadomość jak to robić, bo jest to stosunkowo proste i regularne. Niemniej, kiedy przychodzi co do czego, to po raz kolejny pojawiają się problemy. Rodzi się więc pytanie, który pit jest od czego, jaki pit powinniśmy złożyć. Sprawdź to jeszcze raz, żeby pit 2015 nie był drogą przez mękę, a został normalną czynnością.

Read More …

Nie orientujesz się w zagadnieniach związanych z podatkami? Niezbędny jest jest ci doświadczony doradca podatkowy

Zagadnienia podatkowe to dziedzina, w jakiej nie każdy ma rozeznanie. Z tego względu czasem dobrze jest wynająć firmę, której specjalnością jest doradztwo podatkowe w Olsztynie. Czym charakteryzują się eksperci, których można darzyć ufnością?

Read More …