Zadbaj o własny rozwój i atrakcyjność w oczach pracodawców

Mawia się, że na wszystko trzeba mieć potwierdzenie. To prawda, ponieważ najczęściej pracodawcy nie chcą wybierać osób, które deklarowanego doświadczenia nie mają jak potwierdzić żadnymi certyfikatami i dyplomami.

Read More …

Szukasz zatrudnienia ale nie potrafisz natrafić na nic fajnego? Być może nie korzystasz z wszystkich dostępnych narzędzi

Bezpieczna i wartościowa praca jest bardzo ważna dla samopoczucia psychicznego oraz ugruntowanej pozycji materialnej. Jeśli nie mamy etatu i nieprzerwanego źródła środków, nie możemy zatroszczyć się o podstawowe potrzeby naszej rodziny, stresujemy się oraz martwimy, jak damy radę z opłatami oraz najpilniejszymi sprawunkami. W momencie, gdy stajemy przed koniecznością znalezienia posady, należy upewnić się, że wykorzystujemy w swych działaniach wszystkie teraz dostępne narzędzia i rozwiązania.

Read More …

Procesy rekrutacyjne do dużych firm – co jest najważniejsze, kiedy staramy się o posadę?

We współczesnych czasach w szkołach, na studiach, a przede wszystkim na rynku pracy łatwo zaobserwować tzw. wyścig szczurów. Ludzie walczą o wymarzone posady, pną się po szczeblach kariery i ciągle doskonalą swoje umiejętności. To właśnie doświadczenie w danej branży oraz obszerna wiedza w danej dziedzinie gwarantuje nam możliwość spełnienia zawodowego i zarabiania dużych pieniędzy. Wiele firm nieustannie szuka specjalistów, którzy mają szerokie pojęcie w tym, czym się zajmują.

Read More …

Bezrobocie w Polsce – w jaki sposób dzisiaj sobie z nim radzić?

Niestety, bezrobocie w Polsce jest nadal bardzo poważnym problemem społecznym. Dotyczy ono szczególnie młodych ludzi, często absolwentów wyższych uczelni, jak również osób w podeszłym wieku, które nie zawsze są w stanie wykonywać pracę fizyczną.

Read More …