Profesjonalna drukarnia w Warszawie

„Reklama dźwignią handlu” mówi popularne przysłowie. Każdy, kto stara się zarobić na sprzedaży dóbr lub oferowaniu usług powinien wiedzieć jak reklama wpływa na sprzedaż i budowę relacji między firmą a klientem. Bo jeżeli nie rozreklamujemy naszego produktu lub usługi to jak klient ma się o nich dowiedzieć? Istnieje możliwość, że zajrzy przypadkiem do siedziby firmy ale warto mu w tym pomóc. Jednym ze sposobów na bycie dostrzeżonym na rynku jest reklama wizualna. Wszechobecne banery i ulotki świadczą o skuteczności tego typu promocji, ponieważ nikt nie wydawałby pieniędzy na reklamę, która nie jest skuteczna.

miasto

Autor: Alexander Synaptic
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zdecydujemy się zareklamować naszą firmę poprzez reklamę wizualną, to pozostaje pytanie jaką pracownię reklamową wybrać? Na rynku działa tak dużo firm zajmujących się reklamą, że można się łatwo pogubić. Na początku warto więc zapoznać się z propozycją tych firm, które mogą się pochwalić dużym doświadczeniem. Mamy wtedy pewność, że dana firma zrealizuje nasze zamówienie w pełni profesjonalnie i nie zapłacimy za usługę zbyt wygórowanej ceny.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że baner reklamowy to w tej chwili jedna z najprostszych i najpopularniejszych form reklamy wizualnej. Baner reklamowy można bardzo łatwo przetransportować w dowolne miejsce i szybko go zamontować. Są one drukowane ploterem 3 generacji, w fotograficznej jakości, w dowolnym nakładzie i formacie. Każdy baner ma wzmocniony brzeg oraz metalowe oczka ułatwiające montaż. Jeżeli zamawiający nie posiada gotowego projektu, to specjaliści pomogą go stworzyć. Na stronie internetowej firmy reklamowej dowiemy się także jak samemu zamontować baner (więcej o baner laminowany: https://www.rokad.pl/pl/c/Banery-laminowane/43) reklamowy.

miasto we mgle

Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com

Do wszystkich wydruków stosowane są tylko oryginalne tusze co gwarantuje ich najwyższą jakość. Wydruki uzyskiwane są techniką Intelligent Interweaving czyli drukiem falą z przeplotem. Wydruki wielkoformatowe można wykonywać na różnych podłożach. Zobacz wydruki wielkoformatowe a nie pożałujesz!

Od początku istnienia firmy każdy klient (więcej dowiesz się na tej stronie) pracowni jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu każde zlecenie jest wykonywane w taki sposób aby spełnić wszystkie oczekiwania zamawiającego. Pracownicy firmy przywiązują dużą wagę do czasu realizacji zleceń, dzięki czemu wiele z nich może zostać wykonanych „od ręki”, tak że ich odbiór często jest możliwy nawet w dniu złożenia zamówienia!

Źródło: