Promocja produktów za pośrednictwem telebimu coraz bardziej powszechna w przestrzeniach miejskich

W dzisiejszych czasach efektywne dotarcie do nowych nabywców nabiera wyjątkowo istotnego znaczenia. Czasy kiedy kupujący trzymali się jednej placówki już minęły – w zinformatyzowanym świecie odszukanie korzystniejszej oferty jest bardzo łatwe.

gotówka

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
sprzęty

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego punkty sprzedażowe muszą inwestować w rozwiązania, które będą zdolne błyskawicznie trafić z konkretnym przekazem do dużej grupy odbiorców bez potrzeby łożenia sporych pieniędzy na reklamę.
Coraz częściej używanym rozwiązaniem są telebimy. Ich skuteczność można bez kłopotu dostrzec praktycznie w każdym dużym mieście.

Odkryj inne podobne niezwykle użyteczne źródło informacji na opisywany problem – kliknij tutaj i przeczytaj więcej w serwisie najpopularniejsze programy księgowe.

Telebim Białystok dla przykładu używa zarówno do promocji wydarzeń w obrębie miasta jak i do informowania klientów o najnowszych promocjach w różnych sklepach i punktach usługowych. Telebim Białystok umiejscowiony jest w pobliżu ruchliwych arterii miejskich – dzięki czemu skuteczność przedstawianej na nim promocji znacznie wzrasta.

Innym idealnym przykładem jest telebim Konin – który spełnia funkcję jednakowo promocyjną jak i informacyjną. Telebimy w trakcie ostatnich lat szczególnie się spopularyzowały.

Nasz wpis jest dla Ciebie ciekawy? Masz ochotę na kolejne posty? Zatem nie ociągaj się i klikaj logowanie do facebooka w poniższy link.

Reklama na wielkim ekranie jest nie tylko efektywniejsza co po prostu tańsza. Telebim Konin z swym przekazem trafia każdego dnia do setek możliwych odbiorców. Jeśli firma planowałoby skierować promocję do tej samej liczby osób za pośrednictwem standardowych środków to koszty byłyby znacznie większe. Reklama na telebimie to doskonały sposób do uzupełnienia każdej kampanii reklamowej.

Bycia dostrzeganym codziennie na tle konkurentów o wiele zwiększa perspektywy, że to właśnie naszą firmę wybierze mijający telebim nabywca. Reklama tego sortu to inwestycja, jaka zwraca się każdego dnia.