Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Czy wiesz, iż powinieneś zorganizować dla właściwie każdego pracownika kurs BHP?

Czy wiesz, iż przeprowadzanie szkolenia BHP praktycznie dla każdego pracownika jest wymagane abyś w ogóle mógł dopuszczać go do pracy? Okazuje się, że wiele spośród najmniejszych przedsiębiorców nie ma o tym bladego pojęcia.

Nowe laptopy z linii Satellite Pro

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

Zobacz, co grozi Ci za zaniechanie zrealizowania tego obowiązku, a równocześnie jak niewysokim kosztem zaplanować takie szkolenie dla swych pracowników.
Po co te szkolenia?
Ogłoszenia

Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli dopuszczasz do pracy człowieka, który nie posiada ważnego kursu BHP, między innymi powinieneś liczyć się z koniecznością zapłacenia kary.

Frapuje Cię problematyka omawiana w tym wpisie? Przeczytaj oprócz tego też inne podobne treści – po prostu wejdź tutaj.

W większych miastach odpowiednie organy przeprowadzają tego typu kontrole niemal przez cały czas, więc praktycznie nie można uniknąć odpowiedzialności za takie zaniechanie – nic zatem nadzwyczajnego, że na przykład kursy BHP Warszawa które organizuje cieszą się tak dużym powodzeniem. Również komfortową sytuacją nie będzie bez wątpliwości sytuacja, kiedy dojdzie do jakiegoś wypadku na terytorium Twojego zakładu pracy, a wtedy okaże się, iż któryś z pracowników nie miał aktualnego szkolenia BHP – .

Gdzie więc zorganizować szkolenie?
Wiesz już, że bez wątpienia nie można lekceważyć konieczności przeszkolenia pracowników. Jeżeli masz zaprzyjaźnioną jakąś dużą firmę, która zatrudni swojego eksperta od BHP, wtedy możesz wysłać swoich pracowników na szkolenie właśnie tam – bez wątpliwości nie będzie Cię to dużo kosztowało – nie przegap kursu BHP w Warszawie.

Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, wtedy powinny zainteresować Cię szkolenia BHP online – zwykle nie są zbyt kosztowne, a równocześnie można je zrobić praktycznie od ręki. Na dodatek są honorowane przez wszelkiego rodzaju urzędy, więc oczywiście jest to opłacalne rozwiązanie.