Renta dożywotnia – fantastyczny sposób na to, ażeby zyskać dodatkowy dochód

Specjaliści biją na alarm: Europa starzeje się w nader szybkim tempie. Za 50 lat ilość emerytów na „starym kontynencie” zwiększy się przeszło dwukrotnie.

negocjacje

Autor: Wawel Service
Nie jesteśmy w tym względzie wyjątkiem.
Osoby po sześćdziesiątym roku życia, stają się coraz liczniejszą i – co równie istotne – atrakcyjniejszą grupą konsumentów, szczególnie dla banków. Dlaczego? To wymarzeni klienci: sumienni, obowiązkowi, odpowiedzialni.

Ten proponowany artykuł (http://www.pischool.pl/kursy_dla_dzieci/) ma pokrewne dane na opisywany wątek. Koniecznie zbadaj to teraz, ponieważ zdobyte informacje całkowicie Cię pochłoną.

Posiadają stałe zarobki i bardzo często potrzebują dodatkowych pieniędzy na realizację elementarnych potrzeb, takich jak między innymi zakup lekarstw. Niska emerytura powoduje, bowiem iż nierzadko nie starcza im do pierwszego. Właśnie dlatego większość banków oraz instytucji finansowych przygotowała specjalistyczne oferty z myślą o starszych odbiorcach. kredyt dla seniora to jedna z nich.

Jeżeli zaciekawił Cię przedstawiony problem, odwiedź ten link (https://banery-druk.net/banery-reklamowe-bialystok), gdzie odnajdziesz dodatkowe info. Pogłęb swoją wiedzę.

Dobrze byłoby zwrócić uwagę, że ciekawym rozwiązaniem, które obecnie może poszczycić się ogromną popularnością, jest również tzw. renta dożywotnia, czyli ściślej mówiąc comiesięczne świadczenie finansowe otrzymywane z tytułu posiadania domu, mieszkania lub innej nieruchomości.

Przypomina ona odwróconą hipotekę, lecz istnieje pomiędzy nimi jedna zasadnicza różnica. Decydując się na rentę, rezygnujemy z prawa własności w momencie zawarcia umowy.