Specjalistyczne usługi zegarmistrza.

Fachowy zegarmistrz oferuje swoje usługi – całościowe naprawy zegarków pochodzenia szwajcarskiego, pochodzenia japońskiego i innych. Zegarmistrz posiada bogaty asortyment oryginalnych elementów do zegarków szwajcarskich – począwszy od pasków, bransoletek, kończąc na najdrobniejszych częściach mechanizmu. Zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich przedsiębiorstwach zegarkowych, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie duży nacisk na dokładność, staranność wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Zegarmistrz prócz gruntownych napraw, przeglądów, remontów zegarków wykonuje też niewielkie naprawy oraz regulacje zegarków ( najczęściej na poczekaniu ) tj.: wymiana baterii, wymiana szkiełek, skracanie pasków nietypowych czy bransoletek, wymiana uszczelek, kontrola wodoszczelności czy poboru energii w zegarkach kwarcowych, odnawianie bransolet stalowych, usuwanie rys w zegarkach swatch itd.

zegar

Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz proponuje naprawę albo wymianę uszkodzonych części koperty i bransoletki oraz ich polerowanie i zgodnie z wyglądem pierwotnym zegarka. Możliwe jest również czyszczenie zewnętrznych części zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz oferuje również wymianę baterii, która obejmuje kontrolowanie parametrów mechanizmu oraz wodoszczelności. Na wykonywane naprawy i zamienne elementy udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W momencie wystąpienia w okresie gwarancji usterki – zostanie ona bez dodatkowych kosztów usunięta. Zegarmistrz odnawia zabytkowych mosiężne koperty zegarków, dzięki takiemu zabiegowi odzyskuje połysk i wygląda jak nowy . Zegarmistrz odnawia cyferblat – z tarczy usuwa zniszczoną farbę, a następnie maluje ją ręcznie według oryginału tudzież życzenia klienta.

Ciekawią Cię przedstawione tutaj informacje? To fantastycznie – cieszy nas to! Wejdź zatem do następnej strony i doczytaj również (https://ulgaoddlugu.pl/) świeże opisy.

Zegarmistrz oferuje także grawer napisów na zegarku. Cena grawerki to 5 zł od znaku – bez spacji.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawa trwa jeden tydzień, choć termin naprawy uzależniony jest od dostępności elementów wymiennych i może zostać wydłużony.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w linku? To oczywiście podobna tematyka, więc z pewnością też głęboko Cię zainteresuje.

Cena całościowego przeglądu czy naprawy jest ustalana indywidualnie z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków i cen elementów do nich. Na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12-miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w czasie gwarancji usterki, zostanie ona bezpłatnie usunięta. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w wyniku naturalnego zużycia, wydarzeń losowych lub niepoprawnego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieupoważnionych do serwisowania zegarków.