Oparte na profesjonalnym podejście do wszystkich kwestii powiązanych z prowadzeniem różnego typu działalności.

Fachowe podejście do wszystkich spraw złączonych z interesami to wyjątkowo racjonalne podejście, niezależnie od faktu, jakiego rodzaju interesy by się reprezentowało. Z tego powodu, jeżeli danej osobie naprawdę zależy na fakcie, aby całościowo być postrzeganym za osobę kompetentną jest obowiązek głównie wykazywać się odpowiedzialną postawą.

Read More …

Obligacje skarbowe – zarabiamy duże pieniądze

Krajowe papiery wartościowe są aktualnie najbezpieczniejszą formą inwestowania. Gwarantują one zysk na niezmiennym poziomie, który zależy od czasu na który określona obligacja opiewa.

Read More …

Kto mógłby oferować w naszym kraju usługi z przedziału doradztwa podatkowego?

Czy wiesz, do której osoby należałoby się zwrócić, kiedy nie potrafisz znaleźć się w gąszczu różnych skomplikowanych przepisów podatkowych? Konieczność opłacania opłat tyczy się wszelakiego mieszkańca Polski, także posiadaczy różnych spółek.

Read More …

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co powinniśmy znać, aby nie zaliczyć wielkiej klapy

Wielu amatorom giełda wydaje się być czymś owianym przerażającym mitem, tam gdzie wyłącznie wybrani mogą grać i się bogacić. I jest w tym ziarenko prawdy. Tylko, że każdy może być „wybranym”. Zasadniczą regułą, którą musimy się kierować to rozsądek. Nie opłaca się działać emocjonalnie.

Read More …

Kolejny rok, więc czas na deklarację podatkową. Czy wiesz, jak wypełnić PIT? Pamiętasz jak to się robi? Może konieczna Ci pomoc?

Podobno każdego roku robimy to samo – składamy pit. Podobno mamy świadomość jak to robić, bo jest to stosunkowo proste i regularne. Niemniej, kiedy przychodzi co do czego, to po raz kolejny pojawiają się problemy. Rodzi się więc pytanie, który pit jest od czego, jaki pit powinniśmy złożyć. Sprawdź to jeszcze raz, żeby pit 2015 nie był drogą przez mękę, a został normalną czynnością.

Read More …

Czym jest faktoring i do kogo jest skierowana taka usługa?

Dużo spółek, które zajmują się przykładowo sprzedażą różnych towarów, powinna czekać na opłacenie swoich faktur przez czas nawet kilku miesięcy. Jest to legalne, jednak nie ułatwia to działania firmy, ponieważ posiada zły wpływ na płynność finansową konkretnej spółki.

Read More …