Obligacje skarbowe – zarabiamy duże pieniądze

Krajowe papiery wartościowe są na dzień dzisiejszy najlepszą metodą inwestycji. Zapewniają one przychody na niezmiennym poziomie, który zależy od czasu na jaki dana obligacja opiewa.

Read More …

Kolejny rok, więc czas na deklarację podatkową. Czy wiesz, jak wypełnić PIT? Pamiętasz jak to się robi? Może konieczna Ci pomoc?

Niby każdego roku robimy to samo – uzupełniamy pit. Podobno zdajemy sobie sprawę jak to robić, bo jest to całkiem proste i regularne. Niemniej, jak przychodzi co do czego, to po raz kolejny mamy mnóstwo pytań. Rodzi się więc pytanie, który pit jest który, który pit jesteśmy zobligowani wypełnić. Dowiedz się tego jeszcze raz, żeby pit 2015 nie był drogą przez mękę, a stał się normalną czynnością.

Read More …

Czym jest faktoring i do kogo jest skierowana taka usługa?

Wiele firm, jakie mogą zajmować się np. handlem różnych towarów, musi oczekiwać na zapłacenie swoich rachunków przez okres nawet kilku miesięcy. Jest to legalne, jednak nie ułatwia to działania firmy, ponieważ ma negatywny wpływ na płynność materialną danej spółki.

Read More …

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co powinniśmy znać, aby nie zaliczyć wielkiej klapy

Większości początkującym giełda zdaje się być miejscem owianym przerażającym mitem, tam gdzie wyłącznie wybrani są w stanie grać i wygrać. I jest w tym odrobinę prawdy. Tak się jednak składa, że każdy może być „wybranym”. Zasadniczą zasadą, którą trzeba się kierować to rozsądek. Nie warto działać pod wpływem emocji.

Read More …

Oparte na profesjonalnym podejście do wszystkich kwestii powiązanych z prowadzeniem różnego typu działalności.

Fachowe podejście do wszystkich spraw złączonych z interesami to wyjątkowo racjonalne podejście, niezależnie od faktu, jakiego rodzaju interesy by się reprezentowało. Z tego powodu, jeżeli danej osobie naprawdę zależy na fakcie, aby całościowo być postrzeganym za osobę kompetentną jest obowiązek głównie wykazywać się odpowiedzialną postawą.

Read More …

Kto mógłby oferować w naszym kraju usługi z przedziału doradztwa podatkowego?

Czy wiesz, do której osoby należałoby się zwrócić, kiedy nie potrafisz znaleźć się w gąszczu różnych skomplikowanych przepisów podatkowych? Konieczność opłacania opłat tyczy się wszelakiego mieszkańca Polski, także posiadaczy różnych spółek.

Read More …