Jak zgodnie współpracować w firmie?

Komunikacja pomiędzy ludźmi – na pierwszy rzut oka rzecz banalna. Każdy z nas od otwarcia oczu rano po wieczorny paciorek wymienia informacje. Od zwyczajnych pozdrowień w stylu „witaj”, po złożone informacje dla przykładu na temat własnych uczuć. Robimy to wszystko intuicyjnie, nieomal się nie zastanawiając. O ile w osobistych kontaktach możemy sobie przyzwolić na dowolność, wolność a nawet nieporozumienia w tym temacie, to w relacjach firmowych żąda się od nas profesjonalizmu i kompetencji. Niewątpliwie jednym ze elementów nadmienionych pojęć jest umiejętność komunikowania się z kontrahentami przede wszystkim skutecznie.

Read More …

Profil dzisiejszego menedżera a potrzeba rozwoju

Na rynku szeroko definiowanego managementu nieprzerwanie pojawiają się nowe rozwiązania. Dotyczą one nie tylko rozwoju samej branży, lecz są sukcesywnie poszerzane możliwości rozwojowe pracowników. Prezesi firm, dla których pracują menedżerowie z poszczególnych sektorów, chcą gwarantować swoim pracownikom najlepsze warunki. Gwarantowane są więc szkolenia dla menedżerów, które oparte są nie tylko na cyklu spotkań teoretycznych, lecz bazują również na praktyce. Read More …

Znajdź fachową firmę organizującą szkolenia BHP z Warszawy i umów się na spotkanie w Twojej korporacji

Spora część właścicieli wielkich zakładów pracy zrozumiała już fakt, iż niezbędne jest wysyłanie fachowców na rozmaite ćwiczenia. Jak wiadomo, w pierwszym momencie ludzie delegowani są na obowiązkowe kursy, jakie konieczne są do podjęcia pracy, a dopiero później analizowane są pozostałe opcje rozwoju. Do najbardziej znanych szkoleń z całą pewnością należą te na temat BHP.

Read More …

Consulting i coaching – sprawdzone rozwiązania i usługi dla firm

W poniższym pomocnym wpisie przedstawiamy pojęcia z dziedziny biznesu, które są kluczowe w ostatnich latach. Musi poznać je każdy przedsiębiorca chcący osiągnąć sukces w obecnym, ciężkim gospodarczo świecie. Namawiamy do lektury.

Read More …

Zrób tak, aby Twa firma była konkurencyjna w dziedzinie

Jeżeli jesteś właścicielem wielkiej firmy, wówczas bez wątpliwości doskonale wiesz, jak mocno istotne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji swoich podwładnych. Dzisiaj wprawdzie żyjemy w czasach zdominowanych przez nowoczesne technologie, z drugiej jednakże strony coraz częściej zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne sprawy po prostu nie mogą zostać wykonane przez maszyny.

Read More …

Jeśli masz w planie samodzielny, mniejszy lub większy biznes, bądź pragniesz uskutecznić swoją działalność, dowiedzieć się nieco więcej o prowadzeniu firmy – zainwestuj swój czas i pieniądze w Lean Szkolenia.

Kapitalizm w Polsce osiąga własne apogeum. Cały czas startują się mniejsze lub większe firmy, współprace. Każdy standardowy właściciel zaczyna od niczego. Wielokroć brak wiadomości, doświadczenia młodszym, zapalonym aktywistom, którzy śnią o rozpoznawalnej i sprawnie prosperującej marce.

Read More …

Szukasz nowych rozwiązań na wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa? Weź pod uwagę rozwiązania business intelligence

Każdy rozsądny menadżer, któremu zależy na szybkim i długotrwałym rozwój firmy, będzie szukał takich rozwiązań i narzędzi, które pomogą osiągnąć pożądany stan, uwzględniając zaangażowanie zarówno kadry zarządzającej, jak i wszystkich pozostałych pracowników. Firma to w istocie jedna wielka machina, która powinna działać jako całość płynnie i efektownie, jednakże w rzeczywistości nie zawsze jest to stan, który łatwo osiągnąć. Chodzi zatem o takie rozwiązania, które pomogą zaprojektować lub pomóc wdrożyć sprawnie działający system, pozwalający utrzymać się firmie na najwyższych obrotach. Aktualnie coraz popularniejsze w tym zakresie są rozwiązania business intelligence.

Read More …

Gdzie należałoby efektywnie podnosić nasze zdolności?

W dniu dzisiejszym od naszej atrakcyjności na rynku pracy w szeregu przypadków zależy nadzwyczaj wiele czynników. W związku z tym niezmiernie ważny jest fakt, aby nasze kwalifikacje oraz umiejętności były wielokrotnie podnoszone. Jeżeli tego nie uczynimy możemy niestety narazić się na utratę dotychczasowej pracy oraz duże trudności ze znalezieniem nowej. Pracodawcy nie lubią bowiem posiadać niewykształconej kadry, bowiem w praktyce w wielu przypadkach przekłada się to na zmniejszoną efektywność w wykonywaniu własnych obowiązków.

Read More …

Jaką rolę odgrywa w naszym zawodowym życiu regularne pogłębianie swojej wiedzy

Często się mówi, że człowiek się uczy całe życie, i bardzo dobrze będzie się to sprawdzać w pracy zawodowej. Nowoczesne technologie i szybko zmieniające się informatyczne rozwiązania powodują, że w zasadzie cały czas jest konieczność zdobywania nowych umiejętności.

Read More …

Szkolenia dedykowane dla firm prowadzone będą w ciekawy sposób

Kiedy chcemy sprawować stanowisko audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością szkolenie musimy w pierwszej porze zrobić. Jeżeli zakład pragnie wciąż zdobywać nowych klientów, a następnie bez znaczniejszego problemu ich przy sobie trzymać, to musimy powiedzieć, że musi zapewniać usługi calutki czas na wysokim pułapie jakościowym.

Read More …

Kwestie BHP jako informacje niezbędne w wśród pracowników

Na różnych stanowiskach w zróżnicowanych zakładach pracy często można spotkać się ze skrótem BHP. Jest to aspekt niezwykle ważny, bowiem dotyczy reguł zachowywania się w miejscu pracy w taki sposób, by nie być zagrożeniem dla siebie i innych pracowników. Z tego powodu w każdej sytuacji przed podjęciem pracy w dowolnej profesji niezbędne jest odbycie szkoleń z zakresu BHP.

Read More …

Skuteczne zarządzanie zasobami HR

W ostatnim czasie powstało bardzo dużo publikacji o charakterze psychologicznym podejmujących temat zarządzania zasobami ludzkimi. Wydawnictwa takie były pomocne w pojawieniu się systemów i czynności, służących zwiększeniu wydajności zatrudnionych. Najprostszym narzędziem stosowanym przez większą cześć zatrudniających są raporty o zatrudnionych. Taki raport jest spisywany przez przełożonego, który ma tam opisać zatrudnionego za pomocą specjalnych kryteriów, do których należą na przykład uczciwość, samodzielność czy terminowość.

Read More …

Należy się udać na szkolenia w szklarskiej porębie

O tym, że udział w różnych kursach posiada odpowiedni wpływ na nasz rozwój osobisty nie musimy już nikogo przekonywać. Co więcej znacznie częściej szefowie wydają sobie sprawę z tego, że wysyłanie pracowników na różne kursy, nie tylko wpływa odpowiednio na nich samych, ale również w szerszej perspektywie może się znacznie przyczynić do rozwoju zakładu.

Read More …