Telebim jako funkcjonalna forma reklamy zewnętrznej

Prezentacja reklamy wyrobu na telebimach to najbardziej skuteczna odmiana reklamy zewnętrznej. Film jest dużo lepiej zapamiętywany niż zwykły plakat.
Telebim Radom Maratońska użytkowany jest również do reklamy przeróżnego gatunku akcji.

Jako że Karpacz jest miejscowością wypoczynkową, wielu ludzi każdego dnia ma szansę zachować w pamięci produkt, albo usługę, która jest demonstrowana na dużym ekranie. Ten rodzaj reklamy (zobacz odkryj stronę) to sprawne i masowe dotarcie z wiadomością do możliwych nabywców, wyjątkowo atrakcyjna i nowoczesna technologia ekspozycji, zwiększenie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, bądź wyrobu, oraz możność aktualizacji danych w okresie trwania kampanii.
Promocja na ekranie nie tylko szybko i efektywnie dociera do prawdopodobnych klientów, ale również wartości jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele niższe. Reklama artykułu wyświetlanego na telebimach w wielkim stopniu przyczynia się do podniesienia sprzedaży. Nader ważne jest również umieszczenie telebimu. W bardziej ruchliwych lokalizacjach jest większa okazja zapamiętania obrazu przez większą grupę potencjalnych nabywców.
LED

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com

Współcześnie promocja jest podstawą działania każdej jednostki. Zobrazowanie reklamy (dodatkowe info) na telebimie to niezliczone możliwości kreacji, pełna kolorystyka, duże kontrasty, a przede wszystkim dynamizm filmu zezwala na zastosowanie bardzo kreatywnego przekazu reklamowego.

Telebim Opole zezwala na użycie dowolnej animacji, demonstracji, oraz projekcji obrazu ruchomego. Prawidłowo opracowana reklama to zagwarantowany sukces wszelkiej firmy.