Telebim na ulicy Spisaka w Warszawie, kontra telebim w Stargardzie Szczecińskim – a więc, co powinniśmy wiedzieć na temat telebimach w tych konkretnych rejonach

Czym charakteryzuje się telebim położony na ulicy Spisaka wewnątrz Warszawie, oraz jakie bywają jego specyfikacje? A co z telebimami w Stargardzie – czy czymś się wyodrębniają? Co łączy obydwa przypadki? To wszyściutko i jeszcze więcej wynajdziesz wewnątrz naszego nowego felietonu!

Nasz tekścik rozpoczniemy od telebim Warszawa Spisaka – bywa to droga, a dokładniej skrzyżowanie które łączy je z Aleją Jerozolimską, poruszającą się w stronę Pruszkowa, na której to ruch samochodowy obliczamy w tysiącach, a konkretniej w okolicy 40 tysięcy samochodów na dobę – czyli jak prosto zauważyć, istnieje w tamtym miejscu duże natężenie ruchu – .

Nasze następne teksty są podobnie pociągające, co ten. Więc wejdź w link tutaj firma reklamowa Kraków i przeglądaj skrupulatne posty. Namawiamy!

Godzinki emisji owego telebimy bywają w granicach 6 rano a dziesiątą (22:00) wieczorem. Co do najważniejszych specyfikacji, to ma w posiadaniu 640 na 384 pikseli rozdzielczości oraz 16 metrów kwadratowych rozmiaru. Obok tej rzeczy znajduje się sklepik Biedronka, oraz stacja benzynowa, czy też restauracja, nie wspominając o punktach handlowo-usługowych, dlatego z całą pewnością go zauważysz!

telebim warszawa spisaka

Autor: George Carter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o telebim starogard szczecińska, to łączy je ze powiedzianym powyżej telebimem w Warszawie bardzo istotna cecha, która połącza wszystkie typy telebimów, a jest to nie wątpiąc w to ich wyświetlacz typu LED –

W miasteczku Stargard Szczeciński, powstało sporo przedsiębiorstw, które posiadają wewnątrz swoim asortymencie telebimy, które są rozsiane po calutkim mieście, nie tylko na skrzyżowaniach. Posiadają różne rozmiary oraz lokalizacje, z tego powodu z pewnością znajdziesz jakiegoś i to nie posiadając żadnego problemu, nawet o tej rzeczy nie rozmyślając!