Telebim świetnie sprawdza się na koncertach

Czasem dzieje się tak, że powodzenie koncertem, albo jakimś spotkaniem artystycznym jest tak duże, że nie wszyscy mają szansę się ścisnąć pod sceną. Aby ludzie stojący dalej, czasem nawet na innej ulicy, wszystko dobrze słyszeli oraz dostrzegali konieczne są do tego duże ekrany. To wszystko właśnie powoduje, że nie ma prawdopodobnie osoby, która nie wiedziałaby jak przedstawia się telebim.

telebim

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com

Telebim pozwala zainteresować tłumy

Mają one różne rozmiary, przez co możemy je świetnie dopasować do odległości, z której mają okazać się widoczne.

Jeżeli myślisz, że ten artykuł jest godny uwagi, to co stwierdzisz, gdy poznasz więcej informacji z tego źródła (http://www.mslegit.pl/publikacje.html)?. Zwyczajnie kliknij tu oraz zobacz.

Co więcej takie telebimy gwarantują niesamowicie dobry obraz, dzięki czemu każdy może się czuć tak, jakby był pod sceną oraz praktycznie nie ma szansy, aby nie widział tego, co dzieje się dokładnie na niej – telebim w Łukowie na Wyszyńskiego. Należy zaznaczyć, że obraz ten jest na tyle wyraźny, że tak właściwie widać więcej niż będąc pod nią.

Możemy przechodzić pomiędzy scenami

Czasem dzieje się tak, że w tym samym miejscu są zrobione dwie lub trzy sceny oraz na każdej ma miejsce coś odmiennego. Jeśli pragniemy, aby ludzie będący dalej widzieli co się dzieje na każdej ze scen, to mamy szansę rozdzielić ekran telebimu na parę mniejszych części, albo obmyślić przeskoki co kilka minut, przez co co jakiś okres będą pokazywane obrazy z różnorakich kamer. Przez to każdy będzie mógł czuć się tak, jakby był pod każdą ze scen oraz możemy być przekonani, że nic nas wtenczas nie minie. Takie telebimy wspaniale

telebim

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl

sprawdzają się też wtenczas, gdy ktoś ważny powinien się pojawić na konkretnym placu, gdyż wówczas można dokładnie obserwować jego przejazd.

Zapytajmy o ich wynajem

Wiadomo, że nie opłaca się kupować telebimów na jedno zdarzenie w roku – telebim Malbork Kościuszki. Dlatego właśnie są przedsiębiorstwa, które trudnią się ich wypożyczaniem, dzięki czemu możemy takie ekrany posiadać tylko na określony czas, w którym rzeczywiście będziemy z nich używali. Takie wynajmowanie nie jest kosztowne, dlatego nie podwyższa nazbyt mocno kosztów zaplanowania całego przedsięwzięcia, a oferuje nam gwarancję, że wszyscy uczestnicy będą naprawdę zadowoleni.