Telebim w Radomiu – a więć, jakie rzeczy dobrze jest wiedzieć o reklamie na ulicy Maratońskiej

Czy przejeżdżając poprzez Radom, zwróciłeś uwagę na telebim, w trakcie wjeżdżania na uliczkę Maratońską? Czy zwrócił Twoja uwagę i teraz rozmyślasz nad tym, jaki ma „przebieg” informacji – a więc jak dużo person go ogląda oraz jak silnie potrafi zwrócić czyjąś uwagę? Zastanawiasz się, jak Twoja reklama wyglądałaby w tym konkretnym lokalizacji? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś, ponieważ posiadamy dzisiaj zamiar opowiedzieć wszyściuteńko co wiemy na temacik owego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim wewnątrz mieście Radom, a dokładniej – telebim Radom Maratońska, jest to równiutkie piętnaście m2 nawierzchni, na której odnajdziemy bardzo różne reklamy usług, oferowanych na obszarze Radomia. Ów telebim, znajduje się dokładnie przy skrzyżowaniu dróżki krajowej numer 12 przy ulicy Maratońskiej a także ulicy Limanowskiego, oraz wewnątrz sąsiedztwie skrzyżowania ulicy 1905-go roku i Wierzbickiej. Jeśli chodzi o jego rozdzielczość, to wynosi 512 x 288 a jego proporcje ekranu wynoszą 16 na 9.

Czyżby komentarze z serwisu (https://bankrumia.pl/oferta/oferta-dla-firm/karty-kredytowe-dla-firm/) były na tyle interesujące, że masz chęć stworzyć własny? Zachęcamy Cię do tego. Będzie to dla nas ogromna radość.

Godzinki emisji tego konkretnego telebimu są zawarte między godzinką 6 rano a 23 wieczorem, a ogląda ów telebim średnio w okolicy trzydziestu tysiaków przejezdnych „widzów” każdego dnia. dobrze tutaj napomknąć, że wspomniany telebim znajduje się przy najważniejszym dojeździe od centrum z osiedla Borki, a także osiedla Południe.

Niedaleko telebimu znajdziemy dwa przystanki od komunikacji miejskiej, kościół, oraz cmentarz – nie można również po zapominać o napomknięciu faktu, że bywa to tak zwana „trasa tranzytowa” która ma kurs: Łódź-Rzeszów, Lublin. Aby dowiedzieć się, jaki konkretnie bywa koszt wynajmu telebimu należy skontaktować się wraz z jego operatorem!