Toruń a także Katowice – czyli, na terenie jakiego miasta najwspanialej plakatować uliczki

Jesteś w trakcie szukania firmy do plakatowania? Jesteś z obszarów Torunia, lub może Katowic? Zastanawiasz się, czym jest tak nazywany „Kolportaż”? Damy odpowiedź na Twoje pytania, tylko odczytaj nasz felieton!

plakatowanie katowice

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com

plakatowanie toruń

Autor: Mototarget.pl
Źródło: © Mototarget.pl
Plakatowanie w Toruniu to idealne miejsce, w którym możesz przewiesić osobiste ulotki.

Jeżeli rozpatrywana problematyka okazała się dla Ciebie cenna oraz chcesz ją zgłębić również od innej strony, sprawdź więcej znajdziesz tu – ona też ją opisuje.

Na obszarze calutkiego miasta powstało około 200 punkcików (nośników, lub dosadniej mówić „słupów reklamowych”) na których możemy powiesić swoje ulotki, które mogą dostać się nawet do 206 000 zamieszkujących! (taka ilość w obecnej chwili zamieszkuje osób na terenie Torunia, które ma 116 000 kilometrów kwadratowych powierzchni). Zapamiętaj jednak o bardzo ważnej cesze – Nie powinno się samiutkiemu plakatować! Do tego celu trzeba nająć firmę, gdyż za nielegalne rozwieszanie plakatów grozi karą pieniężną, zaczynającą się od pięćdziesięciu złotych!

W kolejnej kawałku temaciku, zaopiekujemy się plakatowaniem wewnątrz Katowicach. Plakatowanie w Katowicach oferuje bardzo szeroki obszar plakatowania, albowiem poza zwyczajnymi słupkami, plakaty wieszane bywają także: na uczelniach oraz wewnątrz akademikach, szkołach oraz przedszkolach, barach oraz pubach, lecznicach, biurowcach i przedsiębiorstwach, oraz do tak nazywanej „ręki”.

Potrzebujesz kolejnych postów na ten interesujący temat? Zapraszamy zatem do przeglądnięcia nowej witryny. Jak to zrobić? Wejdź na hiperłącze do artykułu (https://www.progresdisplays.pl/rollupy/x-bannery).

Kiedy mówimy o plakatowaniu, zazwyczaj „pałęta się” przy tej rzeczy słówko „kolportaż”, które inaczej przezywamy Dystrybucją.

Jest to niczym innym jak pośrednictwo pomiędzy wydawcą, a punktem sprzedaży albo samym nabywcą ulotek.
Nie rozmyślaj nad tym w dalszym ciągu oraz zamów druk własnych ulotek już dziś, aby radować się ich widokiem w całym miasteczku!