Nowa agencja doradztwa podatkowego w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego to doskonałe miejsce dla przedsiębiorstw.

Jeśli potrzebujesz porady prawnej bądź szukasz wsparcia przy opracowywaniu umowy korzystnej dla siebie lub też szukasz nietypowych rozwiązań w granicach prawa – to nasi prawnicy i specjaliści znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie.Oferujemy kompleksową obsługę księgową połączoną z profesjonalnym doradztwem podatkowym. Doradztwo podatkowe oferowane przez kancelarię w Olsztynie obsługuje podmioty gospodarcze oraz inwestorów indywidualnych w aspekcie dokumentów, rejestru i rozliczania wszystkich tytułów podatkowych oraz stały dostęp do bieżącej informacji prawno-podatkowej i najwyższej klasy usług doradczych z zakresu prawa podatkowego.

Read More …

Renta dożywotnia – fantastyczny sposób na to, ażeby zyskać dodatkowy dochód

Specjaliści biją na alarm: Europa starzeje się w niezmiernie szybkim tempie. Za pięćdziesiąt lat liczba emerytów zamieszkujących „stary kontynent” zwiększy się ponad dwukrotnie.

Read More …

Renta dożywotnia – kiedy jest to dobre rozwiązanie?

W ostatnich latach znacznie znaczniejsza popularnością cieszą się kredyty, które mnóstwa ludzi określa jako odwrócona hipoteka. Czym tak naprawdę będzie ten sposób szybkiego pozyskania pieniędzy? Dla których osób będzie on przeznaczony a jak lepiej unikać tego obrotu sprawy? Czemu nie zawsze należy skorzystać z sposobności zorganizowania sobie dodatkowego dochodu, jak potrafi posiadać to dla nas poważne konsekwencje?

Read More …

Negocjacje z zagranicznymi firmami – tłumaczenia

Różnice językowe i kulturowe stwarzają barierę komunikacyjną. Zwłaszcza w biznesie. Niepoprawna komunikacja w języku obcym i błędy w tłumaczeniach, nie tylko zakłócają zawieranie umów międzynarodowych, ale głównie przynoszą firmom ujemne wyniki finansowe. Niestety, nie w każdym przedsiębiorstwie znajomość języków wykracza poza te podstawowe.

Read More …

Szukasz zatrudnienia ale nie potrafisz natrafić na nic fajnego? Być może nie korzystasz z wszystkich dostępnych narzędzi

Bezpieczna i wartościowa praca jest wyjątkowo ważna dla komfortu psychicznego oraz ugruntowanej sytuacji materialnej. Jeśli nie posiadamy etatu oraz stałego dopływu środków, nie jesteśmy w stanie zatroszczyć się o elementarne potrzeby naszej rodziny, stresujemy się oraz martwimy, jak poradzimy z opłatami i najpilniejszymi sprawunkami. W momencie, jeśli stajemy przed potrzebą znalezienia posady, warto upewnić się, że stosujemy w swoich działaniach wszystkie teraz dostępne narzędzia oraz rozwiązania.

Read More …

W jaki sposób pożyczyć gotówkę w instytucji innej niż bank?

Od bardzo dawna jasne jest, że pieniądze odgrywają w życiu ogromnie ważną rolę. Umożliwiają ludziom dostatnie życie, niekoniecznie w luksusowych warunkach, jednak przy niedoborze środków finansowych może się to bardzo negatywnie odbić na poziomie egzystencji. Generalnie więc raczej dostatnie życie bez pieniędzy nie jest możliwe.

Read More …

Kiedy oraz z jakiego powodu pożyczka mogłaby okazać się dla wielu osób bardzo pożądanym rozwiązaniem?

W obecnych dniach niezwykle popularne bywają tak zwane „chwilówki”. Są to krótkoterminowe pożyczki, które – co najmniej w swym założeniu – mają na celu dopomóc ludziom w płaceniu jakichś szybkich i nieprzewidzianych wydatków.
Wszakże należy mieć się na baczności, ponieważ jest bardzo wiele firm udzielających pożyczek, jakie co prawda bardzo z chęcią udzielają takiej pomocy, ale tego typu pożyczka jest często niezwykle znacznie oprocentowana.

Read More …

Jakiego rodzaju restrykcje obowiązują pracodawcę przy zastosowaniu tzw. zwolnień grupowych?

Czy wiesz, że nie każda firma może w dowolny sposób rozstać się ze swoimi pracownikami? Rozwiązanie umowy o pracę można przeprowadzić na kilka sposobów. Dla przykładu, żeby kierownik mógł jednorazowo zwolnić wielu członków personelu, musi być ich przynajmniej dwudziestu.
Pracownicy, którzy na własnym przykładzie dowiedzieli się czym są w rzeczywistości zwolnienia grupowe wiedza, że posiadają prawo zarejestrować się w UP, ponieważ przysługuje im zasiłek dla bezrobotnych.

Read More …

Jak wziąć kredyt w instytucji innej niż bank?

Od najdawniejszych czasów wiadome jest, że pieniądze pełnią w życiu bardzo ważną rolę. Pozwalają ludziom na dostatnią egzystencję, nie zawsze w luksusowych warunkach, jednak przy niedostatku gotówki może się to bardzo negatywnie odbić na poziomie życia. Generalnie więc w miarę dostatnie życie bez pieniędzy nie jest możliwe.

Read More …

Wiadomości prawne

Codzienne życie potrafi przynosić nam najróżniejsze i nie zawsze przyjemne niespodzianki. Czasami można niezwykle łatwo pobłądzić na życiowej ścieżce i zajrzeć nie w ten zaułek, co trzeba. Za wykonane błędy musimy zapłacić, ale zawsze można postarać się poszukać okoliczności łagodzących, które są w stanie pomniejszyć karę. O ile w naszym życiu uczuciowym nikt nie pomoże nam uładzić naszych więzi z bliskimi, to w innych kwestiach zawsze można skorzystać z profesjonalnych porad prawnych.

Read More …

Jak dobrze rozliczać PIT? Sprawdź, jak nie narazić się na odpowiedzialność za niewłaściwe wypełnienie deklaracji

W współczesnych czasach wypełnienie deklaracji podatkowych na pewno dla wielu ludzi jest prawdziwym koszmarem – zwłaszcza, iż żyjemy w rzeczywistości, gdzie wiele osób jest zatrudnionych w oparciu o śmieciowe umowy, często pracując w paru miejscach jednocześnie.

Read More …