Uzupełnianie podatku dochodowego od osób fizycznych online

Rozwijająca się informatyzacja codziennego życia coraz znaczniej wkracza również w relacje na linii państwo – obywatel. Idąc za tym nurtem proponujemy Państwu zapoznanie się z uszykowanym przez nas programem, dzięki któremu możliwe staje się rozliczenie PIT przez internet.

Rozliczenie podatku PIT

Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to cudowne rozwiązanie dla wszystkich tych z Państwa, którzy szanują sobie swój czas i nie chcą bezproduktywnie marnotrawić go w trakcie oczekiwania w długaśnych kolejkach na poczcie lub również w urzędzie.

Mamy nadzieję, że po skorzystaniu z naszego programu – PITY 2017 mogą być rozliczone samodzielnie – i przekonaniu się na własnej skórze, że coroczne rozliczenie z fiskusem można dokonać w ledwie kilka minut, a do tego nie opuszczając mieszkania tylko siedząc przez monitorem własnego komputera, będą Państwo już zawsze rozliczać podatek dochodowy od osób fizycznych jedynie drogą elektroniczną.

Jak zacząć? Wypełnianie oświadczenia jest nadzwyczaj proste. Na początku należy zgodnie z poleceniami programu wybrać należyty typ deklaracji podatkowej, który zobowiązani są Państwo złożyć w urzędzie. Do wyboru posiadają Państwo PIT 36, PIT 37 i inne.

W tej części wypełniania formularza program zasugeruje również czy i jakie dokumenty będą konieczne w trakcie uzupełniania przymusowych kolumn.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie pasjonujący, to spójrz również na pomocne informacje, które posiadają intrygujące dane – niewątpliwie Cię wciągną zupełnie!

Po należytym wpisaniu wszystkich koniecznych danych można przejść do oznaczenia wszystkich przypadających Państwu zniżek podatkowych a także ofiarować 1% podatku na rzecz wybranej fundacji społecznej.

Po uzupełnieniu calutkiego formularza mogą Państwo go wydrukować i przesłać do urzędu skarbowego, bądź ukończyć proces rozliczenia PIT drogą internetową na stronie online – .