W jaki sposób kupić czterokołowiec i nie dać się oskubać?

Skoro już zadecydowaliście, iż wymagacie auta, czas podjąć jeszcze jedną bardzo ważną i brzemienną w konsekwencje decyzję: czy ma to być nowe auto, czy może używane.

Niewielu klientów ma ten komfort, iż jest w stanie, ot tak zwyczajnie, wyciągnąć z kieszeni sumę konieczną na auto marzeń jak też udać się po nie do sklepu. Pozostałym ostaje kredyt (zobacz kredyty dla firmy Wrocław) samochodowy Consumer Santander Bank. Przy kupnie nowego pojazdu można wybrać sobie jego edycję, odcień czy wyposażenie. Ważniejsze jest jednakże to, że niemalże do zera maleje niebezpieczeństwo kupienia auta powypadkowego.
kredyt samochodowy consumer santander bank

Autor: JDavisStudio
Źródło: http://www.flickr.com

W naszych realiach wielkie znaczenie ma też to, że tym sposobem stajemy się posiadaczami pojazdu o znanej nam przeszłości, w czasie gdy większa część ofert aut używanych to pojazdy po przejściach, zwykle ze znacznie większymi przebiegami, niż przyrzekają to ich sprzedawcy. Następny plus jest to gwarancja – przynajmniej przez dwa pierwsze lata można liczyć, iż felery i awarie nie obciążą niespodziewanie domowego budżetu. W razie wielu marek ów atut jest szczególnie akcentowany, np. poprzez przeciągnięcie okresu gwarancji nawet do sześciu lat. Nie bez przesłania jest także to, iż nowe pojazdy są znacznie bezpieczniejsze od pojazdów sprzed paru lat. Więcej powietrznych poduszek, lepsze hamulce, elektroniczne układy asystujące, które ocalają z drogowych opresji, są to ważne argumenty.

Ochrona środowiska? No cóż, tu różnice są o wiele mniejsze, niż mogłoby się wydawać, albowiem nowe czterokołowce palą mniej od swoich poprzedników z reguły tylko na papierze.